Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Žaidimai

Prekės kodas: IKOKX4863
ALEKSANDRAS Atmintis - tai fantastiškas žaidimas patiems mažiausiems vaikams, puikiai lavinantis pastabumą, koncentraciją ir atmintį. Žaidėjų skaičius: 2-8 Į komplektą įeina: 70 paveikslėlių, instrukcija.Aleksandro atmintisTai vienas pirmųjų jauniausiųjų žaidimų, kuris puikiai lavina pastabumą, konc..
13,99€
Be PVM:11,56€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8074
Bigjigs arbatėlės rinkinys (12 el.). Mėgaukitės elegantiška arbatos pertraukėle su šiuo be galo mielu ir stilingu keramikiniu arbatos rinkiniu. Rinkinyje rasite:- dėžutę;- arbatinį (7 cm);- cukrinę;- indelį grietinėlei;- 4 puodelius (4 cm);- 4 lėkštutes. Idealiai tinka skatinti interaktyvius ir vaiz..
17,99€
Be PVM:14,87€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7364
Pats laikas pasilinksminti sode! Šiame spalvingame mediniame sode-labirinte slepiasi įvairūs spalvoti kamuoliukai, kuriuos naudodamiesi magnetiniu pieštuku turite nuvesti į jiems tinkamą vietą (pagal spalvas). Magnetiniai labirintai tai aukštos edukacinės vertės edukaciniai žaidimai, kurių metu vaik..
18,99€
Be PVM:15,69€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7415
Griebkite vieną iš dviejų meškerių ir pradėkite žvejybą. Įdomu, ką gi pagausite: suplyšusį seną batą ar gražią žuvytę? O gal lobių skrynią?Turite šalia gerą draugą? Tuomet žaiskite drauge ir pažiūrėkite, kas gi miklesnis.Žvejybos rinkiniai vaikams su magnetukais - tai magnetiniai žaislai vaikams nuo..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT5007
Šis gyvūnų loto yra klasikinis paveikslėlių suderinimo ir atminties stalo žaidimas mažiesiems.Yra 6 žaidimo lentos: miškas, jūra, džiunglės, naminiai gyvūnai, ūkis, antarktida. Kiekvienas žaidėjas pasirenka žaidimo lentą, o visos 24 gyvūnų kortelės dedamos paveikslėliu žemyn ant stalo. Pirmasis žaid..
8,70€
Be PVM:7,19€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT6518
Dodo stalo žaidimas Profesijų loto. Šis profesijų loto yra klasikinis paveikslėlių suderinimo ir atminties žaidimas mažiesiems.Yra 6 žaidimo lentos: virėjo, gaisrininko, jūreivio, daktaro, policininko ir kosmonauto bei 24 su šiomis profesijomis susijusių objektų kortelių. Kiekvienas žaidėjas pasiren..
8,70€
Be PVM:7,19€
Prekės kodas: IKOKX5971
Kūrybiškas stalo žaidimas. Blokai, iš kurių galima statyti stebuklingus, besikeičiančius veidus. lavinkite vaiko vaizduotę ir mokykite žaisti grupėje. Rinkinį sudaro: 16 keturių spalvų blokų, 64 kortelės. Bloko matmenys: 2x2x2 cm. Kortelės matmenys: 6x6 cm.Kokia šiandien jūsų nuotaika? Išreikškite s..
18,00€
Be PVM:14,88€
Prekės kodas: IKOKX5190
Medinis kamuoliukų takas, kuris užtikrins fantastišką pramogą valandų valandas. Vaiko bendravimas su žaislu ne tik užtikrins pramogą, bet ir ugdys daug vertingų įgūdžių. Surinkto bėgio matmenys: 70x70x9 cm. Kamuolio skersmuo: 5 cm.Pagaminta iš aukštos kokybės medienos, kuri buvo lygiai nušlifuota, k..
55,00€
Be PVM:45,45€
Prekės kodas: IKOKX5427
Puikus magnetinis žvejybos žaidimas. Jis pavogs kiekvieno vaiko širdį. Žaidime reikia gaudyti magnetines figūrėles. Žaidimas lavina vaiko koordinaciją. Rinkinį sudaro: 5 morkos, 5 kirminai, 5 žuvys, meškerė. Meškerės ilgis: 15 cm. Pagrindo matmenys: 16x12x4 cm.Naudodamasis šiuo magnetiniu žaidimu jū..
17,00€
Be PVM:14,05€
Prekės kodas: IKOKX7787
Pakuotės matmenys: aukštis apie 39 cm, plotis apie 30 cm, gylis apie 11 cm. 159 konstrukciniai elementai, 60 spalvotų kamuoliukų,Nepaprastas kamuoliukų labirintas, skirtas savarankiškam surinkimui.Rinkinį sudaro daug spalvingų elementų,kuri leidžia laisvai projektuoti ir kurti kamuoliukų trasą.Sukur..
28,00€
Be PVM:23,14€
Prekės kodas: IKOKX6496
Fantastiškas medinis takas kamuoliukams ir automobiliams. Trasą sudaro nuožulnūs lygiai, kuriais žaislai slysta į apačią. Skatina kūrybiškumą ir loginį mąstymą. Komplekte yra: takelis, 4 kamuoliukai, automobilis, Kalėdų senelis ir gėlė. Matmenys: 71x25x49,5 cm.MEDINIS KAMUOLIUKŲ TAKASŠis fantastiška..
40,00€
Be PVM:33,06€
Gamintojas: Milaniwood Prekės kodas: LPT7887
Milaniwood žaidimas Splash. Ar pasiryžęs priimti šį ledų iššūkį. Ne, jų nereikės valgyti, bet reikės išlaikyti balansą, nenumetus nei vieno ledų kaušelio. Tai kuris gi sugebės sudėti daugiausiai ledų rutuliukų?Tai paprastas, tačiau labai linksmas ir įtraukiantis žaidimas, kurį galima žaisti vienam a..
18,00€
Be PVM:14,88€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (viso puslapių - 2)

Pastaraisiais metais apsipirkimas internetu tapo populiari tendencija, todėl nenuostabu, kad daugėjant e. prekybos svetainių, žmonės vis dažniau renkasi internetu pirkti viską - nuo maisto produktų iki drabužių ir net žaislų savo vaikams. Toliau aptarsime vaikų žaislų pirkimo internetu privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą dėl kito pirkimo.

Vaikų žaislų pirkimo internetu privalumai


Patogumas: Didžiausias vaikiškų žaislų pirkimo internetu privalumas yra patogumas. Galite apsipirkti patogiai įsitaisę savo namuose, nesusidurdami su eismo, automobilių stovėjimo aikštelės ir ilgų eilių problemomis. Pirkdami internetu taip pat sutaupysite laiko, nes galėsite laisvalaikiu peržiūrėti didelę žaislų kolekciją, fiziškai nesilankydami parduotuvėje.


Platus žaislų pasirinkimas: Internetinėse parduotuvėse žaislų pasirinkimas daug platesnis nei fizinėse parduotuvėse, nes jų neriboja vietos trūkumas. Tai reiškia, kad turite daug didesnę galimybę rasti savo vaikui tinkamą žaislą, neieškodami jo keliose parduotuvėse.


Geresnės kainos: Internetinės parduotuvės dažnai siūlo geresnes vaikų žaislų kainas nei fizinės parduotuvės, nes jų pridėtinės išlaidos yra mažesnės. Tai reiškia, kad už savo pinigus galite gauti daugiau ir galbūt sutaupyti šiek tiek pinigų kitam pirkiniui.


Klientų atsiliepimai: Internetinėse parduotuvėse klientai taip pat gali skelbti atsiliepimus apie įsigytus produktus. Šie atsiliepimai gali būti labai naudingi nustatant žaislo kokybę ir tinkamumą jūsų vaikui. Galite sužinoti, ką apie gaminį mano kiti pirkėjai ir ar verta jį pirkti.


Žaislai vaikams internetu trūkumai


Pristatymo laikas: Vienas iš pagrindinių vaikiškų žaislų pirkimo internetu trūkumų yra pristatymo laikas. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo varianto, pirkinio gavimas gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Tai gali būti problema, jei žaislo jums reikia greitai ypatingai progai arba jei jūsų vaikas nekantriai laukia naujo žaislo.


Nėra fizinio patikrinimo: Pirkdami internetu negalite fiziškai apžiūrėti žaislo prieš pirkdami. Tai reiškia, kad negalite patikrinti žaislo kokybės ir nustatyti, ar jis yra tinkamo dydžio ar svorio jūsų vaikui. Tai gali būti problema, jei nesate tikri dėl gaminio arba jei turite konkrečių reikalavimų vaiko žaislui.


Grąžinimo politika: Kitas vaikų žaislų pirkimo internetu trūkumas yra tas, kad gali būti sunkiau orientuotis grąžinimo politikoje. Priklausomai nuo interneto svetainės, jums gali tekti mokėti už siuntimą atgal arba procesas gali būti sudėtingesnis nei tiesiog grąžinant žaislą į fizinę parduotuvę.


Asmeninio kontakto trūkumas: Pirkdami vaikiškus žaislus internetu taip pat neteksite asmeninio kontakto, kuris būdingas fizinei parduotuvei. Negalite užduoti klausimų ar gauti patarimų iš pardavėjo, kurie gali būti naudingi renkantis tobulą žaislą jūsų vaikui.


Taigi vaikiškų žaislų pirkimas internetu turi ir privalumų, ir trūkumų. Pirkimas internetu užtikrina patogumą ir didesnį žaislų pasirinkimą, tačiau jo trūkumas - pristatymo laikas, fizinio patikrinimo nebuvimas ir sudėtingesnė grąžinimo politika. Tačiau tinkamai ištyrus ir pasiruošus, vaikų žaislų pirkimas internetu gali būti puiki patirtis. Tik prieš kitą pirkinį būtinai apsvarstykite pirmiau minėtus veiksnius, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.