Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Kaladėles

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT9045
Statykite, kurkite, griaukite ir vėl statykite! Pirmųjų medinių kaladėlių rinkinys sudarytas iš sodrių gražių spalvų skirtingų kaladėlių. Medinės kaladėlės - tai lavinamieji žaislai, kurie gali būti naudojami ir kaip Montessori žaislai. Edukaciniai medinių kaladėlių rinkiniai skatina mažylius pirmia..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8621
Bigjigs medinis stumdukas su kaladėlėmis. Klasikinis medinis stumdukas - puikus pagalbininkas mažyliams, kurie tik pradeda žengti pirmuosius žingsnius.  Stumdukas turi atvirą, vientisą rankeną, todėl mažyliui patogu tvirtai įsikibti. Stumduko forma yra tobula ir pramokusiam vaikščioti mažyliui - tai..
69,99€
Be PVM:57,84€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK7951
Mega blokelių rinkinys su daugybe skirtingų elementų. Ant kaladėlių yra raidės, skaičiai ir gyvūnai. Blokai suteikia begalę pramogų ir mokymosi. Charakteristika: - 100 skirtingų elementų - Elegantiška pakuotė su rankena - puikiai tinka dovanai. - Jūs gaunate aukštesnę nei vidutinę kokybę – kaladėles..
53,90€
Be PVM:44,55€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK7972
" Classic World" žaidimas vaikams, per kurį mažylis gali lavinti savo motorinius įgūdžius - vikrumą ir judesių tikslumą. Kartu tai labai smagus žaidimas, reikalaujantis susikaupimo ir koncentracijos - dviejų savybių, kurioms išsiugdyti vaikams prirei..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK7973
Medinė dėlionė vaikams iš Classic World. Jį sudaro 12 elementų: skaičių, pridėjimo ženklą ir lygybės ženklą. Tai puikus lavinantis žaislas, kuris ne tik leis jūsų mažyliui praktikuoti pagrindinius matematikos dalykus, bet ir pagerins jo miklumą bei rankų judesių tikslumą. Charakteristika: - Nėriniai..
13,99€
Be PVM:11,56€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK8603
Medinės Kaladėlės Vaikams CLASSIC WORLD yra 50 blokų rinkinys. Rinkinys yra puiki dovanų idėja mažam statybininkui. Jie leidžia lavinti rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ir galimybę sukurti pirmąsias struktūras. Puiki dovanų idėja mažam statybininkui. Kaladėlės buvo daromos atsižvelgiant į ..
19,00€
Be PVM:15,70€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK12813
Surišimas judant skatina miklumą ir smulkiąją motoriką bei leidžia linksmintis ir kūrybiškai. Batraiščiai labai padeda lavinti motorinius įgūdžius, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą. Mažieji turi įsriegti kaladėles taip, kad prie berniuko ar mergaitės galvos tiktų tinkamas rūbas, arba prie gėlės derė..
24,99€
Be PVM:20,65€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK12812
Visas kaladėles galima suverti ant rinkinyje esančios virvės.  Rinkinį sudaro 13 dalių.Matmenys - 47 x 3 x 2 cmRekomenduojama vaikams nuo 18 mėn...
15,90€
Be PVM:13,14€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK8069
Medinis batraištis „Classic World ZOO“ – puikus žaislas vaikams, kuris leis lavinti jų miklumą, tikslumą bei akių-rankų koordinaciją, pažinti įvairias zoologijos sode gyvenančių gyvūnų rūšis. Medinės kaladėlės, skirtos įsriegti ant virvelės, turi formas ir motyvus, susijusius su ZOO gyvūnais. Vaiko ..
13,00€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK11184
Prekės ženklo CLASSIC WORLD edukacinis paukščių krovimo žaidimas leidžia žaisti daug poznalių žaidimų – tik jūsų vaizduotė riboja! Žaidime yra 20dėlių, 2 paukščiai ir kauliukas, visi pagaminti iš buko medienos. Smagaus krovimo ir pažvelgti, kas gali skristi aukščiau! Tokie žaidimai gerina bendravimo..
12,99€
Be PVM:10,74€
Prekės kodas: IKOKX4812
Pagrindinės DIPLO kaladėlių savybės:Didelis blokų skaičius, kad būtų galima sukurti kelias struktūras;Žaidimas derinamas su vertingų įgūdžių ugdymu;Konstrukcinių kaladėlių rinkinys būs puiki dovana bet kuriam mažyliui;Jis ne tik suteiks daugybę nesibaigiančių pramogų, bet ir leis maloniai lavinti da..
21,00€
Be PVM:17,36€
Prekės kodas: IKOKX4810
Visi rinkinio elementai pagaminti iš aukštos kokybės plastiko - galite būti tikri, kad jūsų mažylis žaisdamas bus visiškai saugus, o blokai tarnaus tikrai ilgai;Didelis blokų skaičius, kad būtų galima sukurti kelias struktūras;Žaidimas derinamas su vertingų įgūdžių ugdymu;Konstrukcinių kaladėlių rin..
23,00€
Be PVM:19,01€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (viso puslapių - 3)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.