Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Jutimo kamuoliukai

Prekės kodas: IKOKX6360
Spalvingų įvairių tekstūrų sensorinių kamuoliukų rinkinys su pypsėjimo funkcija. Puikiai tinka žaisti ar masažuoti kūdikį. Jie stimuliuoja klausos, regos ir lytėjimo pojūčius. Padeda mokytis formų ir spalvų pavadinimų. Medžiaga: guma. Apskritimas: 20 cm.SENSORINIAI KAMUOLIUKAI 6VNT.Pasakiškai spalvi..
6,00€
Be PVM:4,96€
Prekės kodas: IKOKX6359
Spalvingų įvairių tekstūrų sensorinių kamuoliukų rinkinys su pypsėjimo funkcija. Puikiai tinka žaisti ar masažuoti kūdikį. Jie stimuliuoja klausos, regos ir lytėjimo pojūčius. Padeda mokytis formų ir spalvų pavadinimų. Medžiaga: guma. Apskritimas: 20 cm.SENSORINIAI KAMUOLIUKAI 6VNT.Pasakiškai spalvi..
6,00€
Be PVM:4,96€
Gamintojas: Tullo Prekės kodas: 461
TULLO ŽAISLAI SENSORINIAM VYSTYMUInaudojamos skirtingos medžiagos faktūros, suteikia lytėjimo pojūčius, kurie lavina riešo ir pirštų judesių tikslumąstimuliuoja jutimo receptoriuslavina griebimo įgūdžiusstimuliuoja regos pojūčiusyra nepakeičiami ropojimo etapu, mažylis gali ridenti kamuoliukustaip p..
9,50€
Be PVM:7,85€
Gamintojas: Tullo Prekės kodas: Tullo 462
Nuo gimimo naudojami masažui, veliau- žaidimui•Naudojamos skirtingos medžiagos faktūros, suteikia lytėjimo pojūčius, kurie lavina riešo ir pirštų judesių tikslumą.•Stimuliuoja jutimo receptorius, regos pojūčius•Lavina griebimo įgūdžius•Ropojimo etapu, mažylis gali ridenti kamuoliukus•Naudingi ir dyg..
10,50€
Be PVM:8,68€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)

Sensoriniai kamuoliukai

 

Jutimo kamuoliukai arba sensoriniai kamuoliukai yra smagus ir interaktyvus būdas vaikams lavinti savo pojūčius ir motorinius įgūdžius. Šie kamuoliukai sukurti taip, kad stimuliuotų lytėjimo, regos, garso ir uoslės pojūčius ir skatintų vaikus žaisti kūrybiškai ir su vaizduote. Sensoriniai kamuoliukai yra įvairių formų, dydžių, spalvų ir tekstūrų, kurių kiekvienas skirtas skirtingiems pojūčiams lavinti ir protui stimuliuoti.

 

Vienas populiariausių sensorinių kamuoliukų tipų yra tekstūros kamuoliukas. Šie kamuoliukai turi nelygų arba briaunotą paviršių, skirtą lytėjimo pojūčiui stimuliuoti. Vaikai gali laikyti, spausti ir riedėti kamuoliuką, kad ištirtų jo tekstūrą ir lavintų smulkiąją motoriką. Tekstūriniai kamuoliukai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant gumą, putplastį ir silikoną, ir yra įvairių spalvų bei formų, todėl jie patrauklūs įvairaus amžiaus vaikams.

 

Kitas populiarus sensorinių kamuoliukų tipas - šviečiantys kamuoliukai. Šiuose kamuoliukuose yra šviesos šaltinis, kuris apšviečia kamuoliuką, kai jis šokinėjamas arba spaudžiamas. Šviečiantys kamuoliukai būna įvairių spalvų ir puikiai tinka žaidimams tamsoje, todėl jie yra įdomi ir įtraukianti veikla vaikams naktinių žaidimų metu.

 

Sensoriniai kamuoliukai taip pat būna įvairių formų ir dydžių - nuo didelių paplūdimio kamuoliukų iki mažų, rankose laikomų kamuoliukų. Nuo kamuolio dydžio gali priklausyti, kokį žaidimą jis skatina. Pavyzdžiui, didesni kamuoliai puikiai tinka žaisti gaudynes ir kitus fizinius žaidimus, o mažesni - tyrinėti ir manipuliuoti rankomis.

 

Kitas sensorinių kamuolių tipas - garsinis kamuolys. Šiuose kamuoliukuose yra maži varpeliai arba kiti triukšmą skleidžiantys įtaisai, kurie skleidžia garsą, kai kamuoliukas šokinėja arba yra purtomas. Garsiniai kamuoliukai puikiai tinka vaikams, kuriems patinka triukšmauti ir tyrinėti įvairius garsus, kuriuos gali skleisti kamuoliukas. Jie taip pat puikiai tinka skatinti vaikus žaisti fizinius žaidimus ir lavinti stambiąją motoriką.

 

Be šių sensorinių kamuoliukų, rinkoje yra ir kvapų kamuoliukų. Šiuose kamuoliukuose yra įvairių kvapų, kurie skirti kvapų pojūčiui stimuliuoti. Vaikai gali mėgautis tyrinėdami skirtingus kvapus ir mokydamiesi susieti kiekvieną kvapą su konkrečiu kvapo kamuoliuku.

 

Kvapų kamuoliukai ne tik smagūs, bet ir lavinantys. Jie suteikia vaikams praktinės mokymosi patirties, padedančios lavinti pojūčius ir motorinius įgūdžius. Žaisdami vaikai gali pažinti įvairias tekstūras, spalvas ir garsus, lavinti rankų ir akių koordinaciją bei vikrumą.

 

Apibendrinant galima pasakyti, kad sensoriniai kamuoliukai yra puikus būdas vaikams tyrinėti savo pojūčius ir įsitraukti į vaizduotę lavinančius žaidimus. Nesvarbu, ar jie tyrinėja nelygios tekstūros kamuoliuką, ar skleidžia garsus su garsiniu kamuoliuku, ar atranda naujus kvapus su kvapų kamuoliuku, vaikai gali smagiai leisti laiką ir kartu lavinti svarbius įgūdžius. Taigi, jei norite savo vaikui suteikti smagią ir interaktyvią mokymosi patirtį, apsvarstykite galimybę investuoti į sensorinių kamuoliukų rinkinį jau šiandien!

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.