Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Vonios žaislai

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8625
Bigjigs silikoniniai vonios žaislai Draugeliai. Suspauskite vieną iš šių maudynių draugelių ir stebėkite kaip purškiamas vanduo. Rinkinyje rasite 3 iš maistinio silikono pagamintus vonios žaisliukus: pingviną, lokį ir ruonį. Vonios žaislai turi skylutes, per kurias bėga vanduo bei nelygius pagrindus..
18,50€
Be PVM:15,29€
Prekės kodas: IKOKX7219_1
Putų generatoriaus varlės vonios žaislas. Automatiškai gamindamas putas, jis suteiks malonumo maudytis vonioje bet kuriam vaikui. Krabas turi garso efektų. Plastikinis spalvotas žaislas neatsparus medžiui, maitinamas 2 1,5 V AA tipo baterijomis. Matmenys: 25x20 cm. VONIOS ŽAISLAS PUTŲ GENERATORIUS V..
14,90€
Be PVM:12,31€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPT8646
Green Toys žaislinis laivas. Ei, kapitone, ar pasiruošęs išplaukti? Mažiesiems jūreiviams tikrai patiks šis spalvingas laivelis ir nesvarbu ar jie plauks vonioje, ar baseine, ar ežere. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, ..
17,00€
Be PVM:14,05€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPT8644
Green Toys žaislinis lėktuvas Hidroplanas. Sriskite su šiuo žaisliniu lėktuvu į kambarį, kiemą, vonią, baseiną ar paplūdimį! Kilkite į viršų arba stebėkite kaip laivas nusileidžia ant vandens ir  plūduriuoja. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPT8645
Green Toys žaislinis submarinas. Griebkite šio spalvingo submarino rankeną ir nerkite kuo giliau! Panardinkite jį po vandeniu, kad ištirtumėte reljefą dugne, o tuomet leiskite jam iškilti į paviršių ir stebėkite kaip išbėga vanduo. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra it..
17,80€
Be PVM:14,71€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12599
Vandens raketa yra interaktyvus WOOPIE prekės ženklo žaislas ir yra kiekvieno vaiko draugas kiekvieno maudymosi metu! Šis fantastiškas žaislas yra puikus būdas paskatinti vaikus mylėti vandenį , o maudymosi metu praleistas laikas būtų nepamirštamas. Ši raketė nėra įprastas žaislas. Panardinkite jį į..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK12734
Jūsų kūdikio maudymasis tampa dar žavesnis naudojant begemoto formos vonios žaislą . Šis spalvingas įtaisas, montuojamas ant vonios sienos arba duše, suteikia džiaugsmo vakarinės priežiūros metu! Vaikas gali naudoti tris skirtingus puodelius, kad užpildytų geltoną baką ir nukreiptų vandens srovę vie..
23,00€
Be PVM:19,01€
Prekės kodas: IKOKX5659
Super putų dėlionė voniai. Jie suteiks jūsų vaikui daug įspūdžių. Kad priliptų prie vonios ar plytelių, paprasčiausiai pamirkykite juos vandenyje. Į komplektą įeina: putplasčio raidės ir skaičiai, tinklelis su siurbtukais. Laiško pavyzdžio matmenys: 6,5x5x0,7 cm.VONIOS ŽAISLAS PUTŲ DĖLIONĖ ABĖCĖLĖVa..
9,99€
Be PVM:8,26€
Prekės kodas: IKOKX7221
Spalvotų raidžių ir skaičių formos vonios žaislas. Tai padarys kasdienį kiekvieno vaiko maudymąsi vonioje malonesnį ir paskatins žaisti. Mokymasis ir pramoga viename. Jame yra skaičiai nuo 0 iki 9 ir 26 raidės. Pagaminta iš patvaraus putplasčio. Matmenys: 7,5 cm (H).PUTPLASČIO RAIDĖS IR SKAIČIAI VON..
5,99€
Be PVM:4,95€
Prekės kodas: IKOKX5354
Vonios žaislinis dušas su dinozaurų riteĮ komplektą įeina: Žaislas, 3 siurbtukai, Vandens semtuvėlis.Matmenys: Gaminio matmenys: 22,8 cm x 20 cm x 6 cm Pakuotė: 23,3 cm x 20,5 cm x 6,5 cm..
11,00€
Be PVM:9,09€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK10749
Vandens žaislas Ducky iš WOOPIE prekės ženklo suteiks ilgas valandas linksmybių maudydamiesi ir dar daugiau. Vaikas mentele įpila vandens į anties kepurę. Pilant vandenį, anties akys suksis ratais , atsivers burna ir ji pils vandenį į ant pilvo padėtą ritę . Be to, žaislo gale yra 2 siurbtukai , tod..
13,00€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12602
Jūros gyvūnai yra WOOPIE prekės ženklo maudymosi rinkinys. Tai puikus žaidimas, kurio metu gyvūnai ir valtys gaudomi iš vandens naudojant žuvų gaudymo tinklą , kurio dėka jūsų vaikas pamėgs maudytis. Šį rinkinį sudaro penki jūros gyvūnai ir trys spalvingos valtys . Žaislai pagaminti iš saugių , vaik..
12,90€
Be PVM:10,66€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (viso puslapių - 2)

Vonios žaislai vaikams

Maudynės vonioje yra svarbi vaiko dienos dalis, nes jos ne tik padeda palaikyti švarą, bet ir suteikia galimybę žaisti, atsipalaiduoti ir linksmintis. Pastaraisiais metais vonios žaislai vaikams tampa vis populiaresni ir dabar jų galima įsigyti įvairių formų, dydžių ir spalvų. Kadangi yra tiek daug įvairių vonios žaislų, gali būti sunku išrinkti geriausius savo vaikui. Toliau aptarsime įvairių tipų vonios žaislus ir į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikui tinkamus vonios žaislus.

Pirmasis vonios žaislo tipas yra klasikinė guminė antis. Guminiai ančiukai yra klasikinis vonios žaislas, naudojamas jau dešimtmečius. Jų galima įsigyti įvairių spalvų, dydžių ir dizainų, ir dažnai tai būna pirmasis vaikų vonios žaislas. Guminiai ančiukai yra minkšti ir lankstūs, todėl vaikams lengva juos valdyti ir su jais žaisti. Be to, jie yra patvarūs, todėl gali atlaikyti nuolatinį dėvėjimąsi ir nusidėvėjimą.

Kitas vonios žaislų tipas - plaukiojantys žaislai. Šie žaislai skirti plūduriuoti ant vandens ir dažnai gaminami iš lengvų medžiagų, pavyzdžiui, putplasčio. Jų būna įvairių formų, dydžių ir dizaino, tarp jų gali būti valčių, laivų ir gyvūnų. Plūduriuojantys žaislai yra puikus būdas paskatinti vaikus žaisti su vandeniu ir gali padėti pagerinti jų rankų ir akių koordinaciją. Juos taip pat galima naudoti mokant vaikus apie įvairių tipų laivus, gyvūnus ir vandenyje gyvenančias būtybes.

Trečiasis vonios žaislų tipas yra purškiamasis žaislas. Žaislai su purkštukais gaminami iš minkštos, lanksčios medžiagos ir yra skirti pripildyti vandens, o tada suspausti, kad vanduo išsiveržtų. Jų būna įvairių formų, dydžių ir dizainų, gali būti gyvūnai, jūros būtybės ir net superherojai. Žaislai su purkštukais yra smagus ir interaktyvus būdas vaikams žaisti vonioje, be to, jie padeda lavinti smulkiąją motoriką.

Kitas populiarus vonios žaislas - dėliojimo žaislas. Žaislai, kuriuos galima krauti vieną ant kito ir statyti konstrukcijas bei bokštus. Jų būna įvairių formų, dydžių ir spalvų, gali būti kaladėlių, puodelių ir žiedų. Žaislų krovimas yra puikus būdas skatinti vaikus pasitelkti vaizduotę ir lavinti problemų sprendimo įgūdžius. Juos taip pat galima naudoti mokant vaikus pažinti įvairias formas ir spalvas.

Renkant vaikui vonios žaislus, svarbu atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių. Pirma, svarbu rinktis žaislus, pagamintus iš saugių ir netoksiškų medžiagų. Vaikai dažnai kiša žaislus į burną, todėl svarbu rinktis žaislus, kuriuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų ir teršalų. Antra, svarbu rinktis žaislus, atitinkančius jūsų vaiko amžių ir raidą. Kai kurie žaislai gali būti per maži arba per dideli mažiems vaikams, o kiti - per sudėtingi, kad jie galėtų juos suprasti.

Taip pat svarbu rinktis žaislus, kuriuos lengva valyti ir prižiūrėti. Vonios žaislai gali greitai užsiteršti, todėl svarbu rinktis tokius žaislus, kuriuos galima lengvai valyti ir dezinfekuoti. Galiausiai, svarbu rinktis patvarius žaislus, kurie atlaikytų nuolatinio naudojimo nusidėvėjimą.

Vonios žaislai vaikams yra svarbi vaiko dienos dalis, suteikianti jam galimybę žaisti, atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Kadangi yra tiek daug įvairių vonios žaislų, gali būti sunku išrinkti geriausius savo vaikui. Tačiau atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip saugumas, amžius ir raida, paprastas valymas ir patvarumas, galite išrinkti savo vaikui tinkamus vonios žaislus, kurie suteiks jam daugybę valandų linksmybių ir pramogų.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.