Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Transporto priemonės

Prekės kodas: IKOKX4522
Lenktyninių automobilių trasa, kurią galite surinkti patys iš 96 kaladėlių, todėl ji gali būti įvairių formų. Rinkinyje taip pat yra automobilis su keičiamu kėbulu. Labai smagu lavinti rankų darbo įgūdžius. Medžiaga: plastikas. Automobilis: 10 x 8 x 7,5 cmAr jūsų mažylis mėgsta automobilius ir greit..
17,00€
Be PVM:14,05€
Prekės kodas: IKOKX4522_1
Lenktyninių automobilių trasa, kurią galite surinkti patys iš 192 kaladėlių, todėl ji gali būti įvairių formų. Rinkinyje taip pat yra automobilis su keičiamu kėbulu. Labai smagu lavinti rankų darbo įgūdžius. Medžiaga: plastikas. Automobilis: 10 x 8 x 7,5 cmAr jūsų mažylis mėgsta automobilius ir grei..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT7425
Aštuoneto formos traukinių trasa - idealus pirmasis traukinukų rinkinys iš 26 detalių. Rinkinyje rasite 15 medinių bėgių detales, 2 tilto detales, 1 lokomotyvą, 2 vagonus, 6 priedus (namas, medžiai, žmonių figūrėlės). Medinis traukinys su vagonais susijungia magnetukų pagalba, o paleidus traukinuką ..
37,80€
Be PVM:31,24€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8104
Bigjigs elektroninis lokomotyvas. Suteikite dar daugiau veiksmo savo traukinių miesteliui su šiuo elektroniniu lokomotyvu! Pritvirtinkite jau turimus vagonus magnetukų pagalba prie šio lokomotyvo ir stebėkite kaip jis vingiuoja Jūsų sukurta trasa. Reikalingos 1 x AAA baterijos (į komplektą neįeina)...
15,90€
Be PVM:13,14€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT7424
Pirmasis medinis traukinukas su bėgiais - rinkinys iš 20 detalių. Rinkinyje rasite 8 medinių bėgių detales, 1 lokomotyvą, 2 vagonus, 8 priedus (namai, medžiai, žmonių figūrėlės). Medinis traukinys su vagonais susijungia magnetukų pagalba. Tai puikus pirmasis rinkinys pažinčiai su traukinukų trasomis..
19,80€
Be PVM:16,36€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8099
Bigjigs traukinukų trasa Dinozaurai (49 el.). Leiskitės į savo Jūros periodo nuotykius su Bigjigs dinozaurų traukinių rinkiniu. Stebėkite, kaip medinis traukinukas ir dinozaurai susijungia spalvingame priešistoriniame kraštovaizdyje. O ar pastebėjote kokia kalnuota trasa? Galėsite apvažiuoti ugnikal..
67,99€
Be PVM:56,19€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8095
Šis medinis traukinuko su bėgiais rinkinys tikrai sužavės mažuosius. Mėgaukitės miesto šurmuliu su stotimi, intensyviu eismu arba kaimo ramybe mažais nameliais ir ūkio gyvūnais. Rinkinyje rasite tiek daug visko: medinius namus, medžius, vaismedžius, automobilį, autobusą, šviestuvus, žmogeliukus, ūki..
75,00€
Be PVM:61,98€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPTPA886
Green Toys mini mašinytė. Smagi, kompaktiško dydžio mašinytė modeliukas, su kuria mažieji galės žaisti tiek namuose, tiek ir lauke. Galite rinktis iš 4 spalvų: geltona, žalia, mėlyna, raudona. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėr..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPTPA888
Green Toys mini mašinytė. Smagi, kompaktiško dydžio mašinytė modeliukas, su kuria mažieji galės žaisti tiek namuose, tiek ir lauke. Galite rinktis iš 4 spalvų: geltona, žalia, mėlyna, raudona. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėr..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPT8640
Green Toys žaislinis buldozeris. Sustumkite, išlyginkite, pakaskite - tiek daug darbų, tiesa? Šis tvirtas, be smulkių detalių buldozeris atliks darbus tiek kambaryje, tiek ir kieme ar paplūdimyje. Taip, tai puikus smėlio žaislas, nes žaislinis buldozeris lengvai prižiūrimas ir išplaunamas. Be to, ju..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPT8642
Green Toys žaislinis krautuvas. Sustumkite, išlyginkite, pakaskite - tiek daug darbų, tiesa? Šis tvirtas, be smulkių detalių krautuvas atliks darbus tiek kambaryje, tiek ir kieme ar paplūdimyje. Taip, tai puikus smėlio žaislas, nes žaislinis krautuvas lengvai prižiūrimas ir išplaunamas. Krautuvą iti..
34,00€
Be PVM:28,10€
Gamintojas: Green Toys Prekės kodas: LPT8638
Green Toys žaislinis lėktuvas. Šis tvirtas vienvietis lėktuvas raudonais sparnais yra vienas perkamiausių žaislinių lėktuvų vaikams iš Green Toys! Griebkite lėktuvėlį į rankas ir skirskite į bandomąjį skrydį per žaidimų kambarį, kiemą ar paplūdimį. Dėl savo dydžio žaislinis lėktuvas idealiai tinka m..
23,80€
Be PVM:19,67€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (viso puslapių - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.