Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Mediniai žaislai

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8080
Bigjigs medinė meistro įrankių dėžė (16 el.). Šis spalvingas meistro lagaminėlis pilnas medinių įrankių, kurie tiesiog būtini kiekvienam mažajam auksarankiui. Rinkinyje rasite: veržliaraktį, plaktuką, atsuktuvą, liniuotę, "vinukus", varžtus bei viskam susidėti patogią įrankių dėžę. Mediniai meistro ..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7400
Šis aukštos kokybės medinis spalvingas didelių pjaustomų daržovių rinkinys tikrai patiks mažyliams nuo 18 mėnesių ir vyresniems. Rinkinyje be spalvingų daržovių rasite ir virėjo kepurę! Mažylis visiškai saugiai gali susmulkinti daržoves net į kelias dalis. Medinės daržovės yra iš kelių dalių, kurios..
22,49€
Be PVM:18,59€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT9066
Bigjigs medinis lėlių namas (34 el.). Štai trys vienos mylinčios medinių lėlių namelių šeimos kartos – seneliai, mama, tėtis, du jų vaikai ir jų augintiniai, katė ir šuo. Jie turi daug pasakų ir laukia dar daug nuotykių!Šios laimingos lėlių namų figūrėlės, pagamintos iš aukštos kokybės, lygios medie..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7401
Šie tikroviški kiaušiniai dėžutėje yra tiesiog būtini kiekvienoje virtuvėlėje ar parduotuvėje! Rinkinyje yra 3 rudi ir 3 balti kiaušiniai, kad mažylis sužinotų, jog yra dviejų spalvų ir tipų kiaušiniai. Vaikiški mediniai maisto produktai - tai mediniai žaislai vaikams nuo 3 metų vaidmenų žaidimams. ..
8,90€
Be PVM:7,36€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7399
Šis aukštos kokybės medinis spalvingas didelių pjaustomų vaisių rinkinys tikrai patiks mažyliams nuo 18 mėnesių ir vyresniems. Rinkinyje be spalvingų vaisių rasite ir prijuostę! Mažylis visiškai saugiai gali susmulkinti vaisius net į kelias dalis. Mediniai vaisiai yra iš kelių dalių, kurios tarpusav..
22,00€
Be PVM:18,18€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8077
Bigjigs medinis arbatėlės rinkinys. Šiame žaisliniame arbatos rinkinyje yra viskas, ko reikia tobulam arbatos vakarėliui: - arbatinukas;- 2 mediniai puodeliai;- 2 lėkštutės;- 2 šaukšteliai;- cukrinė;- grietinėlės indelis;- padėklas.Idealiai tinka skatinti interaktyvius ir vaizduotės vaidmenų žaidimu..
36,99€
Be PVM:30,57€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8595
Bigjigs medinis ežiukas. Šis mielas ežiukas laukia, kol jo mylimiausias mažas žmogutis išves jį pasivažinėti. Ežiukas pilvuke turi ertmę, todėl mažyliui patogu suimti jo nugarinę dalį ir stumti. Pilvuke taip pat slepiasi keli karoliukai, o ausytės - iš veltinio. Ežiukas patiks vaikams, kurie atranda..
15,99€
Be PVM:13,21€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7405
Vaikiškas gydytojo rinkinys tiesiog būtinas kiekvienam norinčiam rūpintis ir prižiūrėti sergančius meškučius ar lėlytes. Mažylis galės pasiklausyti širdutės plakimo stetoskopu, pamatuoti temperatūrą, patikrinti ausytes ir išrašyti vaistukų. Gydytojo rinkinys vaikui supakuotas medžiaginiame krepšyje,..
26,90€
Be PVM:22,23€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8068
Bigjigs medinis kasos aparatas. Šis medinis Bigjigs kasos aparatas papildys bet kurią žaislinę ar savo susikurtą parduotuvę. Mažieji pardavėjai gali nuskaityti prekes naudodami skaitytuvą, pasiūlyti skirtingus mokėjimo būdus:mokėjimą, grynaisiais ar kortele. Na, o atsiskaičius, žinoma, pardavėjas tu..
43,00€
Be PVM:35,54€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8617
Bigjigs medinis meistro lagaminas-stalas (23 el.). Šis spalvingas meistro lagaminėlis pilnas medinių įrankių, kurie tiesiog būtini kiekvienam mažajam auksarankiui. Dėl sumanaus dizaino lagaminėlį galima apversti ir tokiu būdu gauti meistro darbo stalą su skylutėmis, kur galėsite sukti, kalti ir t.t...
32,00€
Be PVM:26,45€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8075
Bigjigs medinis pusryčių rinkinys vaikams. Šis spalvingas pusryčių rinkinys puikiai papildys bet kurią žaislinę virtuvėlę. Pusryčių rinkinį sudaro:- lėkštutė;- skrebutis;- uždengiama sviestinė;- pjaustomas sviestas;- virtas pjaustomas kiaušinis;- kiaušinio laikiklis;- džemo indelis;- peilis.Idealiai..
22,00€
Be PVM:18,18€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8054
Bigjigs medinis veiklos Trikampis. Kiekvienoje iš trikampio pusių mažylis ras vis skirtingų veiklų, kurios padės mokytis žaidimo forma. Trikampis vienas, o veiklos skirtingos: karoliukai, vartomos kaladėlės ir 2 labirintai: vienas - su skaičiais ir spalvomis, antras - su spalvomis ir gyvūnais!Dėl šv..
47,99€
Be PVM:39,66€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (viso puslapių - 3)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.