Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Barškučiai

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8596
Bigjigs medinis barškutis Kiškis. Medinis, iš natūralių medžiagų pagamintas barškutis kūdikiui su mielu zuikučio veideliu. Zuikutis turi du karoliukus, kurie kratant zuikutį barška. Taip pat mažylis gali drąsiai kramtyti kiškučio ausytes. Medinis žaislas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, t..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7378
Spalvingas, akį traukiantis barškutis, kurio garsas primena lietaus šniokštimą. Apverčiant barškutį, spalvingi karoliukai pabyra ir barbena per spalvingas pertvaras, taip sukurdami lietaus garsą ir užburiantį vaizdą.Barškučiai su lietaus garsu - tai lavinamieji mediniai žaislai kūdikiams. Žaislas la..
12,99€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK10069
Medinis-plastikinis raudonas lietaus dušas su kamuoliukais iš CLASSIC WORLD su tekančiais kamuoliukais, sukuriančiais raminantį krintančio lietaus garsą. Papurtykite, sukite ir pasukite, pamatysite, kaip karoliukai krenta iš viršaus į apačią. Vienu greitu suėmimu galite paversti šį žaislą 360 laipsn..
11,00€
Be PVM:9,09€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK7899
Medinis barškutis Panda yra vienas populiarių ikoninių CLASSIC WORLD žaislų. Barškutį sudaro 5 mediniai diskai, kurie kratant žaisliuką daužosi vienas į kitą ir atsiranda malonus medžio barškėjimas. Tai išskirtinis, kitoks nei įprasta barškutis. Barškučio garsas ramina kūdikius, su juo galima žaisti..
10,99€
Be PVM:9,08€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12559
Prekės ženklo WOOPIE dantukų-barškučių rinkinyje yra 5 spalvingi elementai , skirti padėti vaikui dygstant dantukams . Dantys ne tik palengvina skaudančias dantenas, bet ir skatina regėjimo bei klausos vystymąsi . Be to, įgaubtos ir išgaubtos formos bei įvairios tekstūros skatina lytėjimo pojūčio vy..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: GiliGums Prekės kodas: 42727
Prekės aprašymas: Barškutis - Dinozauras Dumel DiscovMielas barškutis su dinozauro motyvais patiks visiems mažiems vaikučiams.Viduje esantys elementai sudomins kiekvieną vaiką savo judesiais, bei garsais.Amžius -  12m+Įspėjimas!Žaislas netinka jaunesniems kaip 12 mėn. amžiaus vaikams. Būkite at..
9,50€
Be PVM:7,85€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)

Barškučiai kūdikiams internetu

Šimtmečius naudojami barškučiai - tai žaislai, skirti kūdikių pramogai ir stimuliavimui. Paprastai jie gaminami iš lengvos medžiagos, pavyzdžiui, plastiko, medžio ar audinio, o viduje yra nedideli daiktai, pavyzdžiui, karoliukai ar varpeliai, kurie kratant skleidžia garsą. Tai puiki priemonė kūdikio smulkiajai motorikai, rankų ir akių koordinacijai ir klausos suvokimui lavinti.


Barškučiai buvo naudojami dar senovės civilizacijose, pavyzdžiui, Egipte ir Graikijoje, kur jie buvo gaminami iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, moliūgų, gyvūnų kaulų ir akmenų. Naujausiais laikais barškučiai tapo būtinu daiktu naujiems tėvams, o jų dizainų ir medžiagų pasirinkimas labai platus.


Vienas iš pagrindinių kūdikio barškučių naudojimo privalumų yra jų stimuliacija. Kūdikiai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta tyrinėti naujus garsus ir tekstūras. Purtydami barškutį jie gauna garsą, kuris padeda įtraukti jų pojūčius ir išlaikyti pramogą. Augdami jie išmoks valdyti barškutį ir skleisti įvairius garsus, taip lavindami smulkiąją motoriką ir rankų bei akių koordinaciją.


Barškučiai taip pat yra puiki priemonė, skatinanti kūdikio klausos suvokimą. Jų skleidžiami garsai padeda lavinti kūdikio uoslę atskirti skirtingus garsus ir atpažinti modelius. Tai ypač svarbu pirmaisiais mėnesiais, kai kūdikio klausa dar tik vystosi. Laikui bėgant kūdikis išmokys susieti barškučio garsą su žaidimu ir linksmybėmis, o tai padės sukurti teigiamus prisiminimus ir emocinius ryšius.


Dar vienas barškučių naudojimo privalumas yra tas, kad jie padeda ugdyti kūdikio jėgą ir koordinaciją. Laikant ir purtant barškutį, reikia naudoti abi rankas, o tai padeda stiprinti rankų miklumą ir koordinaciją. Kai kūdikis paaugs, jis taip pat išmoks manipuliuoti barškučiu įvairiais judesiais, o tai padės lavinti jo vikrumą ir smulkiąją motoriką.

Barškučiai dizainas

Yra įvairių dizainų, medžiagų ir formų barškučių, todėl nesunku rasti tokį, kuris atitiktų jūsų kūdikio pomėgius ir poreikius. Kai kurie barškučiai sukurti taip, kad juos būtų lengva paimti, su didelėmis rankenėlėmis, kurios puikiai tinka mažoms rankytėms. Kiti pagaminti iš minkštos, lanksčios medžiagos, todėl jie švelnūs ir saugūs kūdikiui žaisti. Taip pat yra muzikinių barškučių, kurios kratant groja melodiją, ir tekstūrinių barškučių, turinčių skirtingus paviršius, kuriuos kūdikis gali tyrinėti.


Renkantis barškutį būtina atsižvelgti į žaislo saugumą. Visada ieškokite barškučių, kurie pagaminti iš netoksiškų medžiagų ir neturi mažų dalių, kuriomis kūdikis galėtų užspringti. Taip pat svarbu pasirinkti kūdikiui tinkamo dydžio barškučius, nes kai kurie žaislai gali būti per dideli arba per maži, kad kūdikis galėtų saugiai su jais elgtis.


Apibendrinant galima teigti, kad barškučiai yra puikus žaislas kūdikiams, kuris stimuliuoja, skatina rankų ir akių koordinaciją bei smulkiąją motoriką ir padeda ugdyti kūdikio jėgą ir koordinaciją. Kadangi yra daug įvairių dizainų ir medžiagų, nesunku rasti kūdikio poreikius ir pomėgius atitinkantį barškutį. Visada nepamirškite pasirinkti saugų ir kūdikio amžiui bei raidos etapui tinkamą barškutį.

                  Interaktyvus barškutis

Interaktyvūs barškučiai yra palyginti naujas kūdikių žaislas, sukurtas taip, kad mažiems vaikams suteiktų linksmos ir lavinančios patirties. Skirtingai nuo tradicinių barškučių, interaktyvūs barškučiai turi įvairių funkcijų, pavyzdžiui, šviesų, garsų ir tekstūrų, kurios gali padėti stimuliuoti vaiko pojūčius ir skatinti jo vystymąsi.

Interaktyviųjų barškučių privalumų yra daug, todėl tėvai ir globėjai jas renkasi itin dažnai. Vienas iš pagrindinių šių žaislų privalumų yra tas, kad jie gali padėti stimuliuoti vaiko pojūčių vystymąsi. Vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta tyrinėti naujus dalykus, o interaktyvūs barškučiai sukurti taip, kad tai būtų galima išnaudoti, suteikiant įvairios jutiminės patirties. Šių žaislų šviesos, garsai ir tekstūros gali padėti stimuliuoti vaiko regėjimą, klausą ir lytėjimą, o tai yra svarbios juslinės raidos sritys.

Interaktyvūs barškučiai taip pat gali padėti lavinti vaiko pažinimo įgūdžius. Ryškios šių žaislų spalvos, šviesos ir garsai gali padėti stimuliuoti vaiko smegenis ir skatinti jo vaizduotę. Pavyzdžiui, kai kurie interaktyvūs barškučiai skleidžia įvairius garsus, pavyzdžiui, gyvūnų garsus arba muzikines natas, o tai gali padėti mokyti vaikus pažinti įvairius garsus ir skatinti jų muzikinį vystymąsi.


We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.