Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Dėlionės

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8082
Bigjigs medinė dėlionė Aprenk meškiuką (18 el.). Šiame mediniame rinkinyje rasite įvairių meškiuko veido išraiškų bei aprangos derinių. Lavinamoji dėlionė lavina smulkiąją motoriką, vaizduotė, plečia žodyną bei leidžia pažinti emocijas.Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai ..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8614
Bigjigs medinė dėlionė Europa. Spalvinga, medinė dėlionė iš 48 detalių. Dėlionė tarsi Europos žemėlapis su šalių kontūrais, vėliavomis ir žymiausiais objektais rėmelyje. Taigi sudėkite dėlionę, apžvelkite kokios šalys yra Europoje, kokios jų vėliavos, o tuomet peržvelkite rėmelyje esančius statinius..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8618
Bigjigs medinė dėlionė Pajusk ir surask. Tai 10-ies porų dėlionė, kurią galite dėlioti ir žaisti keliais būdais:- su pačiais mažiausiais tiesiog išdėliokite dėlionių rėmelius ir gyvūnų figūrėles ant stalo ir leiskite vaikui surasti kiekvienam gyvūnui savo rėmelį;- su vyresniu vaiku galite padėti rėm..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8631
Bigjigs medinė formų dėlionė (6 el.). Lavinamosios medinės dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1 metų. Šie vaikiški mediniai žaislai lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius bei padeda plėsti žodyną. Dėliodam..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7385
Pirmoji medinė formų dėlionė su vaikams gerai pažįstamais gyvūnais: kačiuku, antyte, šuniuku ir triušiuku. Lavinamasis žaislas turi pakankamai dideles detales su didelėmis rankenėlėmis, todėl mažyliams labai patogu paimti mažomis rankytėmis. Detales reikia sudėti pagal lentoje matomas išpjautas form..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8629
Bigjigs medinė formų dėlionė ūkis (6 el.). Lavinamosios medinės dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1 metų. Šie vaikiški mediniai žaislai lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius bei padeda plėsti žodyną. Dėl..
9,99€
Be PVM:8,26€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7373
Kiekviena kaladėlių pusė skirtinga. Jei teisingai sudėsite pamatysite vieną iš gyvūnėlių: triušiuką, kačiuką, šuniuką ar jūrų kiaulytę. Per lengva? Tuomet pabandykite dėti medinę dėlionę veriant ant pagaliukų. Kaladėlės yra pakankamai didelės, todėl mažyliui bus smagu jas imti į rankytes. Pirmiausia..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7388
Vaikams gerai pažįstamų gyvūnų vaikiška pirmoji medinė dėlionė. Visos dėlionės iš 2 detalių: karvytė, arkliukas, avytė, paršiukas.Edukacinis žaidimas iš didelių, tvirtų medinių detalių. Sudėję aptarkite drauge su vaiku matomus gyvūnus: ką jie valgo, kuo naudingi, kur juos matėte, taip plėsite vaiko ..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7387
Vaikams gerai pažįstamų objektų vaikiška pirmoji medinė dėlionė. Visos dėlionės iš 2 detalių: meškiukas, kamuolys, kaladėlių piramidė, traukinukas. Edukacinis žaidimas iš didelių, tvirtų medinių detalių. Sudėję aptarkite drauge su vaiku matomus objektus, taip plėsite vaiko žodyną. O galbūt kambaryje..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7362
Kiekviena kaladėlių pusė skirtinga. Jei teisingai sudėsite vienodo fono kaladėles, pamatysite vieną iš 6 miško gyvūnų: lapę, pelėdą, stirną, zuikį, stirną.Kaladėlės yra pakankamai didelės, todėl mažyliui bus smagu jas imti į rankytes. Pirmiausiai jis galės griauti Jūsų pastatytą kaladėlių bokštą, vė..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7407
Kiekviena kaladėlių pusė skirtinga. Jei teisingai sudėsite kaladėles, pamatysite vieną iš 6 safari gyvūnų.Medinės kaladėlės yra 3,5x3,5x3,5 cm., todėl mažyliui bus smagu jas imti į rankytes. Pirmiausiai jis galės griauti Jūsų pastatytą kaladėlių bokštą, vėliau mokysis statyti pats, galiausiai pradės..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8612
Bigjigs mediniai gyvūnėliai-dėlionė. Spalvingas ir linksmas dizainas bei drauge paprastumas šias kaladėles paverčia neribotų žaidimų įrankiais. Kaladėlės tinkamos žaisti praktiškai bet kurio amžiaus etape. Įvairių gyvūnėlių figūrėlės sukurtos specialiai mažoms vaiko rankytėms. Kaladėles galėsite nau..
20,50€
Be PVM:16,94€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 110 (viso puslapių - 10)

Dėlionės yra puikus būdas skatinti vaikus mokytis ir ugdyti įvairius svarbius įgūdžius. Nesvarbu, ar tai būtų mokymasis spręsti problemas, smulkiosios motorikos įgūdžių lavinimas, ar pažinimo funkcijų stiprinimas, dėlionės gali padėti vaikams augti įvairiais būdais. Čia plačiau apžvelgsime dėlionių naudą vaikams ir kodėl jos yra tokia vertinga priemonė tiek tėvams, tiek pedagogams.

Vienas akivaizdžiausių galvosūkių privalumų yra tas, kad jie padeda vaikams ugdyti svarbius problemų sprendimo įgūdžius. Kai vaikas susiduria su dėlione, jis turi pasitelkti kritinio mąstymo įgūdžius, kad išsiaiškintų, kaip ją sudėti. Jiems reikės galvoti apie skirtingas detales ir kaip jos dera tarpusavyje, taip pat nustatyti bet kokius detalių modelius ar panašumus. Toks problemų sprendimas padeda stiprinti vaiko gebėjimą kritiškai mąstyti ir rasti problemų sprendimus ateityje.

Kitas dėlionių vaikams privalumas - jos padeda lavinti smulkiąją motoriką. Kai vaikai dėlioja dėliones, jie turi naudotis pirštais ir rankomis, kad galėtų manipuliuoti figūrėlėmis. Tokia veikla padeda stiprinti vaiko vikrumą ir rankų ir akių koordinaciją, o tai gali būti naudinga kitose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, sportuojant ar naudojant įrankius. Be to, dėliodami dėliones vaikai lavina stipresnius rankų raumenis, kurie gali būti naudingi rašant ir atliekant kitas smulkiosios motorikos užduotis.

Lavinamosios delionės vaikams

Dėlionės ne tik lavina smulkiąją motoriką, bet ir padeda gerinti pažinimo funkcijas. Dėliojant dėliones gali pagerėti atmintis, dėmesys ir koncentracija. Vaikai turi atkreipti dėmesį į detales, su kuriomis dirba, ir prisiminti, kaip jos dera tarpusavyje, kad užbaigtų dėlionę. Tokia veikla padeda lavinti vaiko smegenis, todėl gali pagerėti pažinimo funkcijos ir bendri rezultatai mokykloje bei kitose gyvenimo srityse.

Dėlionės taip pat yra puiki priemonė vaikams, kuriems sunku reguliuoti emocijas. Kai vaikas jaučiasi prislėgtas, dėlionės dėliojimas gali būti puikus būdas atsipūsti ir sutelkti dėmesį į ką nors pozityvaus. Pasikartojantis ir raminantis dėlionių pobūdis gali padėti vaikams atsipalaiduoti ir jaustis labiau kontroliuojamiems. Be to, užbaigus dėlionę patiriamas pasiekimo jausmas gali padėti padidinti savigarbą ir pasitikėjimą savimi.

Dar vienas galvosūkių privalumas yra tas, kad jie gali būti puikus būdas vaikams išmokti naujų sąvokų ir įgūdžių. Pavyzdžiui, yra dėlionių, padedančių vaikams pažinti formas, spalvas, skaičius ir raides. Šios dėlionės gali būti smagus ir interaktyvus būdas vaikams mokytis, kai jie žaidžia ir tyrinėja dėlionės dalis. Be to, dėlionės gali būti naudojamos kaip būdas mokyti vaikus apie įvairias kultūras, šalis ir istorinius įvykius.

Galiausiai dėlionės yra puiki priemonė, skatinanti vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę. Dėliodami dėliones vaikai gali pasitelkti vaizduotę ir galvoti apie įvairias galimybes ir scenarijus, kuriuos galėtų vaizduoti detalės. Be to, jie gali pasitelkti savo kūrybiškumą ir iš detalių kurti naujus raštus ir dizainus. Tokia veikla padeda lavinti vaiko vaizduotę ir skatina jį mąstyti nestandartiškai.Apibendrinant galima teigti, kad dėlionės yra vertinga priemonė įvairaus amžiaus vaikams. Nesvarbu, ar tai būtų problemų sprendimo įgūdžių lavinimas, pažinimo funkcijų gerinimas, savigarbos didinimas, ar kūrybiškumo skatinimas, dėlionės gali padėti vaikams augti ir tobulėti įvairiais būdais. Jei ieškote smagaus ir interaktyvaus būdo, kaip paskatinti vaiko augimą ir vystymąsi, apsvarstykite galimybę šiandien investuoti į galvosūkius.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.