Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Apsaugos Vaikams

Prekės kodas: LA01
Šias elektros kištukinių lizdų apsaugas lengva naudoti – tiesiog įstatykite jas į nenaudojamus lizdus – apsauginis kištukas bus tvirtai įkištas į lizdą. Užtikrina vaikų saugumą, kai apsaugos būtinos.Elektros kištukinio lizdo apsauga.Apsaugos Jūsų vaiką nuo elektros smūgio.Modelis skirtas lizdams su ..
2,50€
Be PVM:2,07€
Gamintojas: Canpol Prekės kodas: 10/821
Tinka visiems stalčiams:Apsaugą sudaro dvi dalys, kurios prilimpa prie komodos stalčiaus sienelės;Viena dalis tvirtinasi ant stalčiaus, kita ant komodos;Norint atidaryti, reikia spustelti užraktą;Tinka pritvirtinimui prie išorinės baldo sienos...
3,50€
Be PVM:2,89€
Gamintojas: SIPO Prekės kodas: SBS-T11-F1
SavybėsIlgis 2 mSpalva KreminėPagamintas iš minkšto, vandeniui atsparaus ir lankstaus putplasčio, saugaus, bekvapio putplasčio. Lengva valyti ir laikyti. Lengvai klijuojami stipria dvipuse lipnia juosta. ..
6,50€
Be PVM:5,37€
Gamintojas: BabyOno Prekės kodas: 958
Apsauga ant durų. Lengvai montuojami, apsaugo vaikus nuo pirštų įstrigimo uždarant duris. Namų aplinka bus saugi mažyliui, neribos jo laisvės ir skatins jo aktyvumą bei smalsumą.Savybės:• universalus ir efektyvus;• lengva montuoti ant durų staktos;• nepažeisti durų paviršiaus.Spalva parenkama atsiti..
1,99€
Be PVM:1,64€
Gamintojas: BabyOno Prekės kodas: 950
Apsauga rozetėms BabyOno 950, 6 vnt.Apsaugos rozetėms "BabyOno" efektyvus būdas apsaugoti nuo atsitiktinio pirštukų arba kitų daiktų įkišimo į rozetę.Tinka rozetėms su įžeminimu ir be.Lengvai įdedamos ir išimamos naudojat specialų rakčiuką.Pakuotėje yra 6 vnt...
3,59€
Be PVM:2,97€
Gamintojas: BabyOno Prekės kodas: 953
Universalios apsaugos BabyOno neleidžia vaikui atidaryti spintelių, stalčių ir durų bei kitų baldų, kurie gali lengvai sužeisti vaikutį. Su papildoma apsaugos sistema;Tinka daugumai baldų ir buitinės technikos: spintoms, stalčiams, šaldytuvams, durims;Dėka lengvai priklijuojamo lipduko lengvai ..
3,80€
Be PVM:3,14€
Gamintojas: SIPO Prekės kodas: SBS-EC51
SavybėsForma  L formos Spalva skaidri..
7,49€
Be PVM:6,19€
Gamintojas: SIPO Prekės kodas: SBS-T11-F3E
SavybėsSpalva KreminėRinkinyje 4vnt.Pagaminta iš minkšto, lankstaus putplasčio, kuris sugeria smūgio jėgą ir sumažina traumų riziką. ..
4,20€
Be PVM:3,47€
Prekės kodas: Z18597
SAUGU – apsaugo ne tik mažus pirštus nuo atsitiktinio istrigimo. Tai taip pat idealus budas neleisti atidaryti baldu su pavojingais vaikams daiktais, pvz., stalčiais su peiliais. Klipas neatsidarys tinkamai nepaspaudus, todel spinteles / stalčiaus turinys bus saugus. Patvari ir p..
4,99€
Be PVM:4,12€
Gamintojas: SIPO Prekės kodas: SBS-214
SavybėsVienetų skaičius rinkinyje 6  Spalva balta ..
9,99€
Be PVM:8,26€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)

Vaikų durų apsauga

Vaikų durų apsauga yra labai svarbus vaikų saugumo namuose aspektas. Kadangi vaikai iš prigimties yra smalsūs ir žaismingi, jie dažnai patenka į pavojingas situacijas patys to nesuprasdami. Todėl tėvams svarbu imtis aktyvių priemonių, kad jų vaikai būtų apsaugoti nuo su durimis susijusių nelaimingų atsitikimų.

Durys vaikams gali kelti įvairių pavojų, įskaitant pirštų užsitrenkimą, galvos traumas ir įstrigimą. Vaikų pirštai gali lengvai įsipainioti į durų vyrius arba durys gali užsitrenkti, dėl to skaudžiai susižaloti pirštus. Be to, vaikai gali atsitrenkti galva į duris, ypač bėgiodami po namus. Galiausiai vaikai gali įstrigti kambariuose arba už durų, o tai gali būti pavojinga avarinėse situacijose.

Kad išvengtumėte šių pavojų, tėvai gali imtis kelių durų apsaugos priemonių. Viena iš paprasčiausių ir veiksmingiausių priemonių yra durų stabdžių įrengimas. Šiuos nedidelius guminius arba silikoninius įtaisus galima pritvirtinti durų apačioje, kad jos neužsitrenktų. Juos lengva sumontuoti, o nenaudojamus galima nuimti.

Kitas sprendimas - durų rankenų dangtelių arba užraktų įrengimas. Šie įtaisai trukdo vaikams atidaryti duris ir neleidžia jiems patekti į pavojingas vietas, pavyzdžiui, virtuvę ar vonios kambarį. Be to, šie užraktai taip pat gali neleisti vaikams įstrigti kambariuose.

Be to, tėvai gali įrengti apsauginius vyrius. Šie vyriai turi švelnaus uždarymo mechanizmus, kurie neleidžia durims užsitrenkti. Jie taip pat turi reguliuojamą įtempimą, todėl tėvai gali reguliuoti durų uždarymo greitį pagal savo poreikius. Saugūs vyriai ypač naudingi sunkioms durims, pavyzdžiui, spintos ar miegamojo durims.

Galiausiai tėvai gali rinktis magnetinius spintos užraktus. Šie užraktai skirti tam, kad smalsūs vaikai negalėtų patekti į spintas ir stalčius, kuriuose yra pavojingų daiktų, pavyzdžiui, valymo priemonių ar aštrių daiktų. Magnetinius užraktus lengva sumontuoti, o nenaudojamus juos galima nuimti.

Apibendrinant galima teigti, kad vaikų durų apsauga yra labai svarbi siekiant užtikrinti jų saugumą namuose. Yra keletas priemonių, kurių tėvai gali imtis, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų, susijusių su durimis, pradedant durų kamščiais ir baigiant magnetiniais spintų užraktais. Imdamiesi šių atsargumo priemonių, tėvai gali būti ramūs, žinodami, kad jų vaikai yra apsaugoti nuo durų pavojų. Atminkite, kad visada geriau būti saugiam, nei gailėtis, ypač kai tai susiję su mūsų vaikais.

           universali stalčių apsauga vaikams

Universalios stalčių apsaugos vaikams: Saugaus ir organizuoto gyvenimo privalomas daiktas.

Kiekvienas iš tėvų nori, kad jo vaikai būtų saugūs, laimingi ir patogiai jaustųsi savo gyvenamojoje erdvėje. Todėl svarbu užtikrinti jiems saugią ir organizuotą aplinką. Viena iš svarbiausių vietų bet kuriuose namuose yra stalčiai, kurie dėl aštrių briaunų ir pavojaus įsipjauti pirštukus gali kelti potencialų pavojų vaikams. Laimei, šią problemą galima lengvai išspręsti: universalios stalčių apsaugos vaikams.

Universali stalčių apsauga - tai lankstus, minkštas ir patvarus kilimėlis, dengiantis visą stalčiaus paviršių, todėl juo saugu naudotis vaikams. Universali konstrukcija reiškia, kad ji gali tilpti į daugumą standartinio dydžio stalčių, todėl tėvams tai yra patogus sprendimas. Šios apsaugos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra netoksiškos, todėl jas saugu liesti ir ant jų žaisti vaikams. Be to, šias medžiagas lengva valyti, todėl jų priežiūra tampa paprasta.

Viena iš geriausių universalių stalčių apsaugų savybių - jų universalumas. Šias apsaugas galima naudoti įvairiuose namų kambariuose, pavyzdžiui, virtuvėje, miegamajame ir vonios kambaryje. Tai reiškia, kad galite apsaugoti savo vaikus nuo aštrių briaunų ir galimų pavojų, kad ir kur jie būtų jūsų namuose. Pavyzdžiui, virtuvėje galite naudoti stalčių apsaugas, kad apsaugotumėte vaikus nuo aštrių peilių ir kitų virtuvės įrankių. Vonios kambaryje juos galite naudoti, kad apsaugotumėte vaikus nuo aštrių vonios kambario spintelių ir stalčių briaunų.

Dar vienas universalių stalčių apsaugų privalumas - jų organizavimo galimybės. Vaikų daiktai dažnai būna netvarkingi ir netvarkingi, todėl sunku rasti tai, ko jiems reikia. Naudodami stalčių apsaugas galite išlaikyti jų daiktus tvarkingus ir lengvai pasiekiamus. Kilimėlis suteikia plokščią paviršių, kurį galima naudoti daiktams tvarkyti, kad vaikai lengvai rastų tai, ko jiems reikia. Be to, minkštas kilimėlio paviršius yra pagalvėlė daiktams, todėl mažesnė tikimybė, kad jie bus sugadinti ar sulaužyti.

Universalios stalčių apsaugos taip pat yra ekonomiškos, todėl tėvams jos yra prieinamas sprendimas. Jų galima lengvai įsigyti daugumoje namų apyvokos prekių parduotuvių ir už prieinamą kainą. Be to, kadangi jos yra universalios, jas galima naudoti skirtinguose namų stalčiuose, užtikrinant apsaugą ir organizavimą ilgus metus.

Universalios stalčių apsaugos vaikams yra privaloma saugaus ir organizuoto gyvenimo priemonė. Jie apsaugo nuo aštrių briaunų ir galimų pavojų, o kartu suteikia plokščią paviršių vaikų daiktams tvarkyti. Jie yra universalūs, nebrangūs ir lengvai prižiūrimi, todėl yra patogus sprendimas tėvams. Taigi, jei norite užtikrinti saugią ir tvarkingą vaikų gyvenamąją aplinką, apsvarstykite galimybę jau šiandien investuoti į universalių stalčių apsaugų rinkinį!

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.