Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Termosai Vaikams

Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT7585
Miniland maisto termosas (280 ml).Stilingas, it aksominio paviršiaus dvigubų plieninių sienelių ir vario sluoksniu maisto termosas, kuris išlaikys šilumą net iki 12 val. Pagaminta iš 18/8 plieno (304 plieno) viduje, kuris turi labai mažą šilumos laidumą ir labai gerą atsparumą aukštai temperatūrai.S..
25,99€
Be PVM:21,48€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)

Pakuojant pietus ar užkandžius vaikams, išlaikyti tinkamą maisto ir gėrimų temperatūrą gali būti iššūkis. Čia patogus sprendimas - termosai. Termosai - tai talpyklos, kuriose maistas ir gėrimai gali išlikti karšti arba šalti kelias valandas, todėl juos patogu naudoti vaikų maistui ir užkandžiams keliaujant. Šiame straipsnyje aptarsime termosų vaikams privalumus ir kaip išrinkti geriausią termosą savo vaikui.

Vaikams skirtų termosų naudojimo privalumai

Pagrindinis termosų privalumas yra tas, kad juose maistas ir gėrimai gali išlikti karšti arba šalti kelias valandas, o tai puikiai tinka nuolat keliaujantiems vaikams. Tai ypač svarbu pietums mokykloje, kur maistas turi būti laikomas saugioje temperatūroje, kad būtų išvengta apsinuodijimo maistu. Naudodami termosą galite užtikrinti, kad vaiko maistas išliktų šiltas arba šaltas, kad jis galėtų mėgautis skaniu ir maistingu maistu.

Patvarus ir ilgaamžis

Termosai yra pagaminti taip, kad tarnautų ilgai, todėl jie yra puiki investicija šeimoms. Jie gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, kurios sukurtos taip, kad atlaikytų kasdienio naudojimo nusidėvėjimą. Tai reiškia, kad juos galima numesti ar sudaužyti, ir, palyginti su tradiciniais pietų indais, yra mažesnė tikimybė, kad jie suduš ar ištekės.

Draugiški aplinkai

 

Termosai - puikus būdas sumažinti atliekų kiekį ir tausoti aplinką. Naudodami daugkartinio naudojimo tarą galite sumažinti vienkartinių indų ir pakuočių, patenkančių į sąvartynus, kiekį. Be to, išlaikydami maistą ir gėrimus karštus arba šaltus, galite sumažinti papildomų pakuočių, pavyzdžiui, izoliuotų pietų maišelių, poreikį.

Ekonomiškas

 

Termosai yra ekonomiškas sprendimas pietums ir užkandžiams pakuoti. Užuot pirkę vienkartinius indus arba gėrimus, kurie yra vienkartinėse pakuotėse, galite naudoti termosus, kad supakuotumėte maistą ir gėrimus savo vaikui. Taip ilgainiui sutaupysite pinigų ir sumažinsite atliekų kiekį.

Vaikui tinkamo termoso pasirinkimas

Renkantis termosą vaikui, pirmiausia reikia atsižvelgti į jo dydį ir talpą. Norėsite pasirinkti tokį termosą, kuris būtų pakankamai didelis, kad jame tilptų pakankamai maisto ir gėrimų jūsų vaikui, bet kartu ir pakankamai mažas, kad tilptų jo pietų dėžutėje ar kuprinėje.

 

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra termoso izoliacija. Nuo izoliacijos priklausys, kaip gerai termosas išlaikys maistą ir gėrimus karštus ar šaltus. Ieškokite termoso su dviguba sienelių izoliacija, nes ji geriausiai izoliuoja ir ilgiau išlaiko norimą maisto ir gėrimų temperatūrą.

Naudojimo patogumas

Svarbu pasirinkti tokį termosą, kurį vaikui būtų lengva naudoti. Ieškokite termoso su plačia anga, nes taip vaikui bus lengviau pripildyti ir išvalyti termosą. Taip pat apsvarstykite galimybę įsigyti termosą su sandaria konstrukcija, kad nereikėtų nerimauti dėl išsiliejimo į vaiko pietų dėžutę ar kuprinę.

 

Patvarumas

Galiausiai atsižvelkite į termoso patvarumą. Ieškokite termoso, pagaminto iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančiojo plieno, kurios yra pritaikytos kasdieniam naudojimui. 

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.