Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Kūdikio priežiūros rinkinys

Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT4969
Miniland termomentras Varlytė.Miela ir stilinga varlytė pasiruošusi išmatuoti vandens temperatūrą, kambario temperatūrą, rodyti laiką arba skaičiuoti jį atbuline tvarka.Šis termometras atsparus vandeniui, galima nustatyti tinkamą temperatūrą ir, jei vandens temperatūra bus aukštesnė, termometras ind..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Akuku Prekės kodas: 7003
AKUKU PRIEŽIŪROS RINKINYS , PILKASItin naudingas ir praktiškas priežiūros rinkinys šauniame obuolio formos dėkle. Komplekte yra apsauginės žirklės ir kirpimo mašinėlės su ribotuvu iš nerūdijančio plieno, stiklinė dildė ir du pincetai. Lengvas, paprastas ir estetiškas būdas laikyti visus reikalingus ..
6,00€
Be PVM:4,96€
Gamintojas: Akuku Prekės kodas: A0043
AKUKU PRIEŽIŪROS RINKINYS , MėlynasItin naudingas ir praktiškas priežiūros rinkinys šauniame obuolio formos dėkle. Komplekte yra apsauginės žirklės ir kirpimo mašinėlės su ribotuvu iš nerūdijančio plieno, stiklinė dildė ir du pincetai. Lengvas, paprastas ir estetiškas būdas laikyti visus reikalingus..
6,00€
Be PVM:4,96€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)

Kūdikio priežiūros rinkinys - tai būtiniausių daiktų, reikalingų kūdikiui prižiūrėti, rinkinys. Jis yra būtinas naujiems tėvams ir gali palengvinti ankstyvuosius tėvystės etapus bei padėti išvengti streso. Toliau apžvelgsime daiktus, kurie paprastai įtraukiami į kūdikio priežiūros rinkinį, ir kodėl jie yra svarbūs.

Sauskelnės: Sauskelnės yra vienas svarbiausių kūdikio priežiūros rinkinio elementų. Naujagimiai per dieną gali išmaudyti iki 12 sauskelnių, todėl svarbu turėti gerą jų atsargą. Sauskelnės būna įvairių dydžių, todėl būtinai įsigykite tinkamo dydžio sauskelnes savo kūdikiui.

Servetėlių: Servetėlės naudojamos sauskelnėms pakeisti, tačiau jas galima naudoti ir įvairiems kitiems darbams, pavyzdžiui, paviršiams šluostyti ar išsiliejusioms medžiagoms valyti. Jos turėtų būti švelnios ir be alkoholio, kad nedirgintų jautrios kūdikio odos.

Kūdikių pudra: Kūdikių pudra gali būti naudojama siekiant išvengti sauskelnių bėrimo ir išlaikyti kūdikio odą švelnią ir glotnią. Ji taip pat gali būti naudojama drėgmės pertekliui sugerti, o tai gali būti naudinga karštu ir drėgnu oru.

Kūdikių aliejus: Kūdikių aliejus: Kūdikių aliejus gali būti naudojamas kūdikio odai drėkinti, kad ji taptų minkšta ir elastinga. Jį taip pat galima naudoti masažui, kuris gali būti puikus būdas užmegzti ryšį su kūdikiu.

Kūdikių šampūnas: Kūdikių šampūnas yra specialiai sukurtas taip, kad būtų švelnus ir nedirgintų, todėl idealiai tinka švelniai kūdikio odai ir plaukams. Svarbu naudoti kūdikių šampūną, kurio sudėtyje nėra jokių aštrių cheminių medžiagų, nes jos gali pakenkti kūdikio odai ir akims.

Kūdikių muilas: Kūdikių muilas turėtų būti švelnus ir nedirginantis, jame neturėtų būti jokių aštrių cheminių medžiagų. Svarbu naudoti muilą, kuris specialiai sukurtas jautriai kūdikio odai, nes tai padės išvengti bėrimų ir odos sudirginimo.

Nosies aspiratorius: Nosies aspiratorius - tai prietaisas, naudojamas kūdikio nosies takams išvalyti. Jis gali būti ypač naudingas peršalimo ir gripo sezono metu, nes gali padėti sumažinti užsikimšimą ir palengvinti kūdikio kvėpavimą.

Termometras: Termometras yra svarbus kūdikio priežiūros rinkinio elementas, nes juo galima stebėti kūdikio temperatūrą, kai jis serga. Yra kelių rūšių termometrų, įskaitant burnos, ausų ir kaktos termometrus.

Nagų žnyplės: Nagų kirpimo žnyplės naudojamos kūdikio nagams, kurie gali greitai augti ir tapti aštrūs, todėl gali įbrėžti ir kitaip susižeisti. Svarbu pasirinkti kūdikių nagų kirpimo žirkles, kurios skirtos naudoti kūdikiams, nes taip bus daug lengviau ir saugiau kirpti nagus.

Antklodė: Kūdikių antklodės naudojamos kūdikiui suvynioti ir pritvirtinti, kad jis jaustųsi saugiai ir užtikrintai. Taip pat padeda nuraminti neramų kūdikį ir padeda geriau miegoti, todėl tai yra būtinas bet kokio kūdikio priežiūros rinkinio elementas.

Čiulptukas: Kūdikis gali būti puiki priemonė verkiančiam kūdikiui nuraminti ir padėti jam užmigti. Yra kelių rūšių čiulptukų, įskaitant silikoninius, lateksinius ir guminius, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų kūdikio amžių ir poreikius.

Apibendrinant galima teigti, kad kūdikio priežiūros rinkinys - tai būtinas daiktų rinkinys, kurį turėtų turėti kiekvienas naujas tėvas. Jį sudaro daiktai, reikalingi kūdikiui prižiūrėti, įskaitant sauskelnes, servetėles, kūdikių pudrą, kūdikių aliejų, kūdikių šampūną, kūdikių muilą, nosies aspiratorių, termometrą

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.