Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Lavinamosios kortelės

Gamintojas: Banana Panda Prekės kodas: 9002
Šios mokomosios užrašomos, nuvalomos kortelės turi 56 vnt. puslapių, kuriose pateikiama daug kūrybingų ir skatinančių užduočių. Smalsūs ikimokyklinukai mielai galės laisvai rašyti ir žaisti, tobulinti savo žinias, bet svarbiausia, jiems bus smagu!Įvairios veiklos kviečia vaikus užsiimti grafomotorin..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Banana Panda Prekės kodas: 9003
Šios dvipusės kontrastinės kortelės skatina vaikus mėgdžioti girdimus garsus ir moko pirmųjų žodžių. Kiekviename puslapyje yra paprasta, ryški iliustracija ir žodis, apibūdinantis mėgdžiojimo garsą, kuris yra tinkamas stimulas patraukti vaiko dėmesį šiame vystymosi etape. Tvirtos detalės surišamos ž..
15,00€
Be PVM:12,40€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)

Lavinamosios kortelės yra universali ir veiksminga mokymosi priemonė, naudojama įvairiose aplinkose, įskaitant namus, mokyklas ir mokymo centrus. Jos gali padėti įvairaus amžiaus ir gebėjimų mokiniams smagiai ir įdomiai gilinti žinias ir įgūdžius.

Lavinamosios kortelės būna įvairių formų, įskaitant atmintines, žaidimų korteles. “Flash” tipo kortelės - tai nedidelės laminuotos kortelės, kurias galima naudoti mokant įvairių dalykų, įskaitant žodyną, matematikos faktus ir istorinius įvykius.

Vienas didžiausių lavinamųjų kortelių privalumų yra tas, kad jas galima pritaikyti pagal individualius mokinių poreikius. Pavyzdžiui, mokiniai, kuriems sunkiai sekasi tam tikras dalykas, gali turėti kortelių rinkinį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tam dalykui, o mokiniai, kurie yra pažengę dalyko srityje, gali turėti kortelių rinkinį, kuriame jų žinios bus iššūkis.

Kortelės taip pat yra nešiojamos ir gali būti naudojamos bet kur, todėl yra ideali priemonė keliaujantiems mokiniams. Jas galima naudoti automobilyje, lėktuve ar net parke. Be to, korteles galima naudoti individualiam mokymuisi arba grupėse, todėl jos yra puiki priemonė mokytis bendradarbiaujant.

Dar vienas mokomųjų kortelių privalumas - jos yra interaktyvios ir įtraukiančios, o tai padeda mokiniams išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems. Pavyzdžiui, žaidimų korteles galima naudoti žaidimams, kurie skatina mokinius kritiškai mąstyti ir spręsti problemas. Prekybos korteles galima naudoti kolekcijai kaupti ir prekiauti jomis su klasės draugais, o tai gali būti smagus ir įdomus mokymosi būdas.

Lavinamasias korteles taip pat galima naudoti siekiant įtvirtinti tai, ką mokiniai jau išmoko. Pavyzdžiui, mokiniai gali naudoti atmintines korteles žodžių žodynui ar matematikos faktams pakartoti, nes tai gali padėti jiems geriau įsiminti informaciją. Toks kartojimas ir įtvirtinimas gali padėti geriau suprasti dalyką ir pagerinti rezultatus per testus ir egzaminus.

Yra daug įvairių mokomųjų kortelių, apimančių tokius dalykus kaip istorija, gamtos mokslai, kalbų menas ir matematika. Jų galima įsigyti mokymo reikmenų parduotuvėse, internetu arba net pasigaminti namuose. Mokytojai ir tėvai taip pat gali pritaikyti korteles, kad jos atitiktų konkrečius poreikius ir tikslus.

Apibendrinant galima teigti, kad lavinamosios kortelės yra vertinga mokymosi priemonė, kuri gali padėti įvairaus amžiaus ir gebėjimų mokiniams smagiai ir patraukliai gilinti žinias ir įgūdžius. Jos yra nešiojamos, pritaikomos, interaktyvios ir įtvirtina išmoktus dalykus, todėl yra ideali priemonė keliaujantiems mokiniams arba mokiniams, kuriems reikia papildomos pagalbos tam tikro dalyko srityje. Nesvarbu, ar esate mokytojas, tėvai, ar mokinys, apsvarstykite galimybę naudoti šias korteles mokymosi patirčiai pagerinti.

Lavinamosios kortelės kūdikiams

Kūdikiams skirtos lavinamosios kortelės yra populiari priemonė, kurią tėvai ir globėjai naudoja norėdami padėti savo mažyliams ugdyti svarbius įgūdžius, pavyzdžiui, rankų ir akių koordinaciją, atmintį, kalbą ir problemų sprendimo gebėjimus. Kortelės būna įvairių formų, dydžių ir dizaino, o kiekviena jų skirta skirtingiems kūdikio raidos aspektams skatinti.

Vienas iš pagrindinių lavinamųjų kortelių privalumų yra jų universalumas. Jas galima naudoti įvairioms veikloms, pavyzdžiui, rūšiavimui, lyginimui ir krovimui. Pavyzdžiui, formų rūšiavimo kortelės padeda kūdikiams pažinti formas, spalvas ir dydžius, o krovimo kortelės skatina lavinti motorinius įgūdžius. Kita vertus, lavinamosios kortelės gali padėti kūdikiams pažinti modelius, ryšius, priežastis ir pasekmes.

Dar vienas lavinamųjų kortelių privalumas - jų mobilumas. Jos yra kompaktiškos ir lengvai nešiojamos, todėl jas patogu rinktis nuolat keliaujantiems tėvams. Tai reiškia, kad kūdikiai gali dalyvauti edukacinėje veikloje, nesvarbu, kur jie bebūtų - namuose, parke ar keliaudami lėktuvu.

Renkantis lavinamąsias korteles kūdikiams, svarbu atsižvelgti į medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Kortelės turėtų būti patvarios ir saugios, nes kūdikiai jas gali įsidėti į burną. Jas taip pat turėtų būti lengva valyti ir prižiūrėti, nes žaisdami kūdikiai gali būti netvarkingi.

Taip pat svarbu atsižvelgti į kūdikio amžių ir raidos etapą. Skirtingos kortelės skirtos skirtingiems amžiaus tarpsniams, todėl svarbu pasirinkti tokias korteles, kurios atitiktų kūdikio amžių ir gebėjimus. Pavyzdžiui, jaunesniems kūdikiams tinka paprastesnių raštų ir formų kortelės, o vyresniems - sudėtingesnių raštų ir formų kortelės.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.