Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Konstruktoriai

Prekės kodas: IKOKX4810
Visi rinkinio elementai pagaminti iš aukštos kokybės plastiko - galite būti tikri, kad jūsų mažylis žaisdamas bus visiškai saugus, o blokai tarnaus tikrai ilgai;Didelis blokų skaičius, kad būtų galima sukurti kelias struktūras;Žaidimas derinamas su vertingų įgūdžių ugdymu;Konstrukcinių kaladėlių rin..
32,90€
Be PVM:27,19€
Prekės kodas: IKOKX9815
Tai mažų magnetinių plytų rinkinys su elementais, iš kurių galima pastatyti žaidžiantį velnio ratą ir ratuotas transporto priemones, iš kurių galima sukurti įvairiausių raštų, formų ir pavidalų - vienintelė riba yra jaunojo konstruktoriaus vaizduotė.MINI STEBUKLINGOS MAGNETINĖS PLYTOS 38 EL. MO32B-3..
19,00€
Be PVM:15,70€
Prekės kodas: IKOKX9679
Tai mažų magnetinių plytų rinkinys su elementais, iš kurių galima pastatyti žaidžiantį velnio ratą ir ratuotas transporto priemones, iš kurių galima sukurti įvairiausių raštų, formų ir pavidalų - vienintelė riba yra jaunojo konstruktoriaus vaizduotė.MAGNETINĖS PLYTOS 20EL.Statykime naują namą kartu!..
20,00€
Be PVM:16,53€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.