Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Lėkštės ir dubenėliai

Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT7590
Miniland bambukinė lėkštė su skiltimis Paukštelis. Ši vaikiška bambukinė lėkštė su prisiurbtuku pagaminta iš natūralių medžiagų: FSC sertifikuoto bambuko ir maistinio silikono. Vaikiškas prilimpanti lėkštė su skiltimis lengvai prisisiurbia prie lygaus paviršiaus ir mažylis jos nepaima ir negali nume..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT7589
Miniland bambukinė lėkštė su skiltimis Varlytė. Ši vaikiška bambukinė lėkštė su prisiurbtuku pagaminta iš natūralių medžiagų: FSC sertifikuoto bambuko ir maistinio silikono. Vaikiškas prilimpanti lėkštė su skiltimis lengvai prisisiurbia prie lygaus paviršiaus ir mažylis jos nepaima ir negali numesti..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT7588
Miniland bambukinis dubenėlis su šaukšteliu Paukštelis. Šis bambukinis dubenėlis su prisiurbtuku pagamintas iš natūralių medžiagų: FSC sertifikuoto bambuko ir maistinio silikono. Vaikiškas dubenėlis lengvai prisisiurbia prie lygaus paviršiaus ir mažylis jo nepaima ir negali numesti. Rinkinyje taip p..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT7587
Miniland bambukinis dubenėlis vaikams su šaukšteliu Varlytė. Šis bambukinis dubenėlis su prisiurbtuku pagamintas iš natūralių medžiagų: FSC sertifikuoto bambuko ir maistinio silikono. Vaikiškas dubenėlis lengvai prisisiurbia prie lygaus paviršiaus ir mažylis jo nepaima ir negali numesti. Rinkinyje t..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT8013
Miniland EKO indų rinkinys (5 vnt.). Mielas indų rinkinys mažyliams nuo 6 mėnesių su mielomis varliuko iliustracijomis. Rinkinyje yra: dubenėlis, lėkštė, puodukas, šakutė ir šaukštas. Pagaminta iš natūralių medžiagų, be BPA. Pagaminta iš EKO bioplastiko (PLA).Indus galima plauti indaplovėje. Dubenėl..
33,00€
Be PVM:27,27€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT9262
Miniland hermetiški indeliai (6 vnt.). Rinkinys aukštos kokybės skirtingų talpų indelių, kuriuose galėsite laikyti, šaldyti ar transportuoti tyreles ar užkandukus, mišinukus ar pieną.Indeliai puikiai tinka laikyti ar šaldyti ir motinos pienui.Savybės:- rinkinyje yra 6 indeliai: 2 vnt. po 200 ml, 2 v..
13,00€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT9259
Miniland indų rinkinys (mėtinis, 5 vnt.). Indų rinkinys pirmiesiems mažylio savarankiškiems valgymams. Rinkinyje rasite: lankčius šakutę ir šaukštelį (kampas pritaikomas pagal vaiko poreikius), puodelį su rankenomis, dubenėlį ir lėkštutę. Puodelio rankenos yra pakankamai plačios, todėl mažyliui bus ..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT9260
Miniland indų rinkinys (rausvas, 5 vnt.). Indų rinkinys pirmiesiems mažylio savarankiškiems valgymams. Rinkinyje rasite: lankčius šakutę ir šaukštelį (kampas pritaikomas pagal vaiko poreikius), puodelį su rankenomis, dubenėlį ir lėkštutę. Puodelio rankenos yra pakankamai plačios, todėl mažyliui bus ..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT8014
Miniland užkandžių dėžutė. Vaikiška priešpiečių dėžutė su varliuko iliustracija. Dėžutė pagaminta iš EKO bioplastiko (PLA). Rinkinyje yra silikoninis išimamas ar reguliuojamas perskyrimas - kai norite turėti dvi skiltis.Pietų dėžutės dangtelis su gumyte, todėl sandariai užsidaro, be to, visa dėžutė ..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Miniland Prekės kodas: LPT8015
Miniland užkandžių dėžutės (2 vnt.). Vaikiškos priešpiečių dėžutės su varliuko iliustracijomis. Dėžutė pagaminta iš EKO bioplastiko (PLA). Abu indeliai yra 200 ml talpos. Indeliai su silikoniniais itin gerai priglundančiais dangteliais, todėl maistas indeliuose išlieka šviežias kaip įmanoma ilgiau. ..
24,00€
Be PVM:19,83€
Prekės kodas: IKOKX4526_1
Silikoninių kūdikių indų rinkinys - dubenėlis ir lėkštė su siurbtukais. Į rinkinį taip pat įeina seilinukas, puodelis su dangteliais ir stalo įrankiai. Kūdikio maitinimas neturi baigtis netvarka! Spalva: violetinė. Lėkštė: Spalva: 26,5x16x4 cm. Dubenėlis: 12x8,5 cm.Rinkinį sudaro visi reikaling..
27,80€
Be PVM:22,98€
Gamintojas: Akuku Prekės kodas: A0303
Akuku dviejų skyrių lėkštė su šaukštu - tai ypač patogus produktas, naudingas tuo atveju, kai vaikas mokosi valgyti savarankiškai, keliaujant bei vaikščiojant su vaiku lauke.Nepralaidus, minkštas dangtelis uždengia maistą, o speciali laikymo sistema užtikrina, kad šaukštas išlieka švarus ir savo vie..
4,80€
Be PVM:3,97€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (viso puslapių - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.