Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Classic World

Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK8019
Puikus medinis žaidimas visai šeimai iš žinomo „Classic World“ prekės ženklo, paprastos taisyklės, loginis mąstymas ir pramogos įvairaus amžiaus žmonėms yra pagrindinės šio žaidimo savybės. Pastatykite sieną iš specialiai paruoštų blokelių. Padėkite vištą viršuje, o tada po vieną ištraukite plytas i..
23,90€
Be PVM:19,75€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK10046
Medinė piramidės aktyvumo dėžutė iš žinomo Classic World prekės ženklo yra puikus žaislas lavinti jūsų vaiko motorinius įgūdžius . Sukurta kūrybinga tetraedro struktūra, atradimų dėžė gali būti judama bet kuria kryptimi dėl kampuose sumontuotų ratų. Dėl gražių spalvų jūsų vaikas negalės atitrūkti nu..
59,90€
Be PVM:49,50€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK10069
Medinis-plastikinis raudonas lietaus dušas su kamuoliukais iš CLASSIC WORLD su tekančiais kamuoliukais, sukuriančiais raminantį krintančio lietaus garsą. Papurtykite, sukite ir pasukite, pamatysite, kaip karoliukai krenta iš viršaus į apačią. Vienu greitu suėmimu galite paversti šį žaislą 360 laipsn..
11,00€
Be PVM:9,09€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK11837
CLASSIC WORLD loginis žaidimas lavins jūsų vaiko protą. Žaislas turi dvi puses : viena moko rūšiuoti šiukšles , o kita – priderinti daiktus į atitinkamą miesto instituciją , pvz., mokyklą ar policiją. Rinkinį sudaro 5 dvipusės kortelės , parodančios, kaip duotas elementas turi būti pritvirtintas pri..
23,00€
Be PVM:19,01€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK11183
CLASSIC WORLD prekės ženklo „Bee Race“ arkadinis žaidimas paskatins jūsų vaiko konkurencinę dvasią – žaiskime lenktynių žaidimą! Vaikai naudoja kauliukų modelį, kad nuspręstų, ar bitės eina pirmyn, ar atgal, ir palygina, kas pirmas pasiekia pabaigą. Tokie žaidimai gerina bendravimo įgūdžius, ugdo va..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK12222
Lentą sudaro atidaromos durelės,karoliukai/kilpos , besisukantis ratas , kopėčios , varpelis ir rankenėlė , kuri ištisas valandas išlaikys Jūsų mažylio dėmesį. Vaikai mėgsta ugniagesius, todėl jiems šis žaislas ypač patiks. Įdomi&..
27,00€
Be PVM:22,31€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK10062
CLASSIC WORLD Puzzle 4in1 Day at School – tai puikus rinkinys, susidedantis iš 4 galvosūkių, iliustruojančių, kaip atrodo diena mokykloje. Tai puiki idėja parodyti savo vaikui ir per žaidimą paaiškinti, kaip atrodo pamokos mokykloje ar darželyje. Išsamios iliustracijos su ryškiais efektais skatina j..
13,90€
Be PVM:11,49€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK10590
Medinės spalvotos kaladėlės iš Classic World vaikams nuo 12 mėnesių – idealus sprendimas namams ir darželiams. Jį sudaro lentos su 6 spalvingais kaladėliais su gyvūnais ir lentos. Norėdami sukurti išsamų vaizdą, turite suderinti elementą su kiekviena lenta. Medinis pagrindas turi įdubas, kurių forma..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK10612
Medinės spalvotos kaladėlės iš Classic World vaikams nuo 12 mėnesių – idealus sprendimas namams ir darželiams. Ją sudaro lenta su 18 spalvingų kaladėlių su pieštais vaikais, atliekančiais įvairius pratimus, ir lentos. Norėdami sukurti visą paveikslėlį, turite tinkamai suderinti elementą su lenta. Me..
23,00€
Be PVM:19,01€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK11172
Hercules svarstyklės iš prekės ženklo CLASSIC WORLD yra puikus žaislas vaikams, kurie domisi pasauliu. Pusiausvyros sija yra puikus žaislas, kuris moko žaidžiant . Vaikas lavina savo pasaulio suvokimą ir stebi skirtingų objektų svorio skirtumus. Be to, tai lavina jo loginį mąstymą , nes jis derina o..
12,99€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK12694
Prekės ženklo CLASSIC WORLD karoliukai Space Orbits Beads yra žavus žaislas, lavinantis vaiko motoriką. Klasikinis persipynimas šiuolaikiškame pasteliniame leidime. Jame yra judančių elementų , tokių kaip kaladėlės ir karoliukai. Vaikai gali žaisti bet kur ir bet kada , lavindami būtinus rankinius į..
34,90€
Be PVM:28,84€
Gamintojas: Classic World Prekės kodas: LK12824
„Classid World“ medinis rūšiuotojas leidžia vaikams daug valandų smagiai derinti formą . Medinėje dėžutėje yra sienelė su skirtingomis formomis pažymėtomis skylutėmis, kad būtų lengviau rasti tinkamas vietas vienam iš spalvingų kaladėlių . Visas komplektas pagamintas tvirtas ir saugus vaikams. Chara..
19,90€
Be PVM:16,45€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 59 (viso puslapių - 5)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.