Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Minkštieji žaislai vaikams

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8117
Bigjigs muzikinis meškutis. Švelnus ir miegas meškutis mažiesiems. Meškutis turi raištelius, kad jį galima būtų pritvirtinti prie lovytės ar vežimėlio bei žiedą, kurį patraukus išgirsite lopšinę.Dydis: 23 cmBIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapę..
16,99€
Be PVM:14,04€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-1282
Vežimėlio pakabukas meškėnas yra minkštas pliušinis žaislas, puikiai tinkantis pasivaikščioti ar keliauti. Meškėnas turi ilgą, garbanotą uodegą, kuri leidžia jį lengvai pritvirtinti prie vežimėlio,  ar automobilinės kėdutės lydėti vaiką kelionėse ir pasivaikščiojimuose.Žaislo viduje paslėptas b..
15,00€
Be PVM:12,40€
Fisher Price muzikinis pliušinis žaislas su raminančia vibracija kūdikiams Fisher Price muzikinis pliušinis žaislas su raminančia vibracija kūdikiams
-32 %
Gamintojas: Fisher-Price Prekės kodas: GRT91
Pliušinis žaislas su raminančia muzika ir vibracijomis. Galima pasirinkti 4 muzikos ir vibracijos nustatymus.  10 minučių švelnios muzikos ir garsų, garso  valdymas. Galima skalbti mašinoje (be elektronikos)Kūdikio draugas nuo gimimo...
15,00€ 22,00€
Be PVM:12,40€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)

Minkšti žaislai vaikams

Minkšti žaislai vaikams naudojami jau šimtmečius ir tebėra kiekvieno vaiko žaislų kolekcijos pagrindas. Šie minkšti zaislai būna įvairių formų, dydžių ir spalvų, jie sukurti taip, kad būtų malonūs, mieli. Tačiau minkšti žaislai skirti ne tik vaikams; jais gali mėgautis įvairaus amžiaus žmonės - nuo mažylių iki senjorų. Toliau apžvelgsime daugybę minkštų žaislų vaikams privalumų ir kodėl jie yra toks populiarus tėvų ir vaikų pasirinkimas.

Vienas iš pagrindinių minkštų žaislų vaikams privalumų yra jų minkšta ir maloni tekstūra. Vaikai mėgsta laikyti ir apkabinti savo žaislus, o minkšti žaislai suteikia komforto ir saugumo jausmą. Tai gali būti ypač svarbu mažiems vaikams, kurie dar tik mokosi orientuotis juos supančiame pasaulyje ir gali jaustis prislėgti naujos patirties. Minkštas žaislas gali būti tarsi paguodos antklodė, padedanti vaikams jaustis saugiai ir užtikrintai net ir nepažįstamose situacijose.

Minkšti žaislai ne tik suteikia komfortą, bet ir padeda lavinti vaikų smulkiąją motoriką. Manipuliuodami žaislais ir juos laikydami, vaikai lavina savo vikrumą ir rankų bei akių koordinaciją. Tai gali būti ypač svarbu vaikams, kurie dar tik mokosi vaikščioti ir žaisti, nes šie įgūdžiai padės jiems augant tapti labiau pasitikinčiais savimi ir kompetentingais.

Minkšti žaislai taip pat yra lavinamieji. Daugelis minkštų žaislų yra sukurti siekiant konkrečių edukacinių tikslų, pavyzdžiui, mokyti vaikus pažinti skaičius, formas, spalvas ir kt. Pavyzdžiui, kai kurie minkštieji žaislai yra sukurti su skirtingomis tekstūromis ir formomis, todėl žaisdami vaikai gali pažinti skirtingas tekstūras ir formas. Prie kitų minkštų žaislų pridedamos knygelės arba dainelės, kurios gali padėti vaikams lavinti skaitymo ir klausymo įgūdžius.

Lavinamieji minkšti zaislai

Kitas minkštų žaislų privalumas - jų universalumas. Minkštus žaislus galima naudoti įvairiais būdais - nuo laikymo ir apkabinimų iki įsivaizduojamų žaidimų scenarijų. Vaikai su žaislais gali vaidinti istorijas ir scenarijus, taip lavindami savo kūrybiškumą ir vaizduotę.

Minkšti žaislai taip pat nereikalauja daug priežiūros. Kitaip nei kai kuriems kitiems žaislams, minkštiems žaislams nereikia baterijų, jie neskleidžia garsių garsų ir neturi mažų dalių, kurios galėtų kelti pavojų užspringti. Dėl to jie yra saugus ir patogus pasirinkimas tėvams, kurie gali būti ramūs žinodami, kad jų vaikai žaidžia su saugiais ir netoksiškais žaislais.

Galiausiai, minkšti žaislai yra nebrangūs ir lengvai prieinami. Jų galima įsigyti daugumoje žaislų parduotuvių, internetinėse parduotuvėse ir net kai kuriose nuolaidų parduotuvėse. Todėl jie prieinami daugeliui šeimų, nepriklausomai nuo jų finansinės padėties.

Minkšti žaislai vaikams turi daugybę privalumų. Minkšti žaislai - nuo patogumo ir saugumo iki smulkiosios motorikos lavinimo, vaizduotės lavinimo ir kitų dalykų - yra būtina kiekvieno vaiko žaislų kolekcijos dalis. Kadangi minkšti žaislai yra nebrangūs ir prieinami, nesunku suprasti, kodėl jie ir toliau išlieka populiarus tėvų ir vaikų pasirinkimas. Nesvarbu, ar perkate naują žaislą savo vaikui, ar tiesiog ieškote būdo, kaip į namus įnešti šiek tiek daugiau jaukumo ir džiaugsmo, minkšti žaislai yra puikus pasirinkimas.

Minkšti žaislai kūdikiams

Minkšti žaislai kūdikiams yra populiarus tėvų ir globėjų pasirinkimas, nes jie mažiems vaikams suteikia patogumo, pramogą ir lavinimą. Minkšti žaislai jau ištisos kartos buvo vaikų darželių ir žaidimų kambarių pagrindas, ir šiandien jie tebėra pagrindinė kūdikių žaislų pasaulio dalis.

Kūdikiai gimsta natūraliai linkę tyrinėti ir bendrauti su juos supančia aplinka. Minkšti žaislai jiems suteikia saugią ir stimuliuojančią aplinką. Šių žaislų minkšta, švelni ir maloni tekstūra skatina kūdikius ištiesti ranką ir juos liesti, taip stiprinant rankų ir akių koordinaciją ir smulkiąją motoriką. Ryškios šių žaislų spalvos ir raštai taip pat patraukia jų dėmesį, padėdami lavinti regėjimo ir suvokimo įgūdžius.

Minkšti žaislai ne tik fiziškai stimuliuoja, bet ir suteikia emocinį komfortą. Kūdikiai dažnai būna labai prisirišę prie savo mėgstamų žaislų, o minkštas žaislas gali būti paguodos ir saugumo šaltinis, ypač tada, kai jie neramūs ar nusiminę. Minkšti žaislai taip pat gali padėti nuraminti kūdikį, kad jis užmigtų, taip pat jie gali suteikti komforto ir pažįstamumo jausmą keliaujant ar būnant toli nuo namų.

Minkšti žaislai taip pat turi lavinamąją naudą. Pavyzdžiui, skirtingų tekstūrų, formų ir raštų žaislai gali padėti lavinti kūdikio jutimo įgūdžius, o žaislai su įmontuotais girgždikliais ir barškučiais gali paskatinti jį eksperimentuoti su priežastimis ir pasekmėmis. Minkšti žaislai, imituojantys gyvūnus ir kitus gamtos pasaulio objektus, taip pat gali padėti mažiems vaikams susipažinti su juos supančiu pasauliu ir paskatinti juos pažinti įvairias gyvūnų rūšis ir jų buveines.

Renkantis minkštą žaislą kūdikiui, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausia - saugumas, todėl svarbu pasirinkti žaislą, pagamintą iš netoksiškų medžiagų ir atitinkantį griežtus saugumo standartus. Minkštus žaislus taip pat turėtų būti galima skalbti skalbimo mašinoje, nes kūdikiai dažnai seilę varvina ir išlieja ant žaislų. Taip pat svarbus dydis, nes kūdikiai turėtų galėti saugiai įsidėti žaislą į burną be pavojaus užspringti.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.