Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Lavinamieji žaislai

Prekės kodas: IKOKX4960
Rožinės spalvos mokomoji kortelių skaityklė anglų kalbai mokytis. Produktas groja žodį iš kortelės, todėl galite mokytis naujų žodžių ir jų tarimo. Kortelių skaičius: 112 (dvipusis). Maitinimo šaltinis: 300 mAh įkraunamas akumuliatorius. Darbo laikas: 4-5 valandos. Matmenys: 10,7 x 9 x 2,1 cm.MOKOMO..
11,99€
Be PVM:9,91€
Prekės kodas: IKOKX4960_1
Mėlyna mokomoji kortelių skaityklė anglų kalbai mokytis. Produktas groja žodį iš kortelės, todėl galite mokytis naujų žodžių ir jų tarimo. Kortelių skaičius: 112 (dvipusis). Maitinimo šaltinis: 300 mAh įkraunamas akumuliatorius. Darbo laikas: 4-5 valandos. Matmenys: 10,7 x 9 x 2,1 cm. MOKOMOJI KORT..
11,99€
Be PVM:9,91€
Prekės kodas: IKOKX5137
Fantastiškas mokomasis žaidimas su gyvūnais, kuriuos reikia pastatyti ant stovo taip, kad jie nenukristų. Ši dėlionė lavina rankų darbo įgūdžius ir loginį mąstymą. Medžiaga: mediena. Pagrindo matmenys: 12x1,5x4 cm. Bandomojo gyvūno matmenys: 4,5x1,5x2,7 cm.DĖLIONĖS ŽAIDIMAS, BALANSUOJANTIS SAFARIO G..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7419
Spalvingas, linksmas žaidimas visai šeimai. Tai tarsi vaikiškas Jenga, tik patobulintas. Rinkinyje rasite kauliuką su skirtingomis spalvomis. Meskite kauliuką ir traukite iškritusios spalvos pagaliuką. Stenkitės, kad traukiant bokštas išliktų stabilus ir nusugriūtų. Laimi daugiausiai pagaliukų ištra..
21,00€
Be PVM:17,36€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7413
Šis spalvingas dėžučių bokštas tikrai patiks mažiesiems atradėjams. Kiekviena detalė skirtingo dydžio ir skirtingų paveikslėlių. Teisingai sudėję bokštelius pamatysite koks didelis ūkis bei galėsite aptarti, kas jame gyvena ir auga. Kiekviena detalė taip pat atvaizduoja skirtingą gyvūną bei skaičius..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8624
Bigjigs lavinamasis žaislas vaikams Vaisiai. Lieskite, čiupinėkite, kramtykite, statykite šias minkštas ir spalvingas detales. Detales drąsiai galite naudoti ir kaip kramtukus.  Obuoliuką ir kriaušę sudaro po 5 minkštas detales, kurios pagamintos iš maistinio silikono. Maistinis silikonas yra tvarus..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7370
Aukštos kokybės medinė formelių rūšiuoklė tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Sodrių spalvų 6 formelės ir cilindras su skirtingų formų angomis. Mažylis galės rūšiuoti tiek pagal spalvas, tiek ir pagal formas. Sumetus formeles, lengvai jas išimsite, kadangi vienas strypelis (pažymėtas karoliuku) i..
17,80€
Be PVM:14,71€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7369
Sodrios gražios spalvos, 4 formos ir užduotis sudėti formeles į joms tinkamas vietas (ant pagrindo rasite nupieštus geometrinių formų rėmus). Rinkinyje rasite pagrindą su 1, 2, 3 ir 4 pagaliukais bei 16 skirtingų formų ir spalvų detales, jas mažylis turės suverti ant pagrindo pagal formas ir pagal t..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8604
Bigjigs medinė piramidė Miškas. Verkite, statykite, miksuokite ir kurkite savo miško pasaką. Piramidė turi 3 bokštelius: eglę, zuikutį ir stirną. Visi trys objektai sudedami iš kelių detalių, kurias gali miksuoti. Kiekvieno bokštelio pagrindas yra su gumyte, tai užtikrina dar didesnį saugumą. Bokštų..
23,00€
Be PVM:19,01€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: 691621800010
Mielas kiškučio dizainas ir švelnių spalvų paletė - tai tobulas lavinamasis žaislas vienerių metukų mažyliams. Pastatykite tokį kiškutį, kokį tik įsivaizduojate - sudėdami norima tvarka detales vieną ant kitos. Kiekviena detalė vis kitokia: kitokios spalvos ar rašto. Kiškučio ausytės ir uodegytė iš ..
16,90€
Be PVM:13,97€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7376
Atraskite jūrų paslaptis su šiuo karoliukų labirintu. Mažos rankytės gali sučiupti mažus karoliukus ir stumti juos labirintu.Ar pastebėjote du ryškius laivus? O jūrų žvaigždes ir vėžliukus?Ergoterapiniai žaislai labirintai lavina smulkiąją motoriką, rankų-arkių koordinaciją, erdvinį suvokimą, spalvų..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7371
Aukštos kokybės lavinamasis kalimo žaidimas. Kalkite mediniu plaktuku spalvotus pagaliukus, sukalę apsukite suoliuką ir vėl kalkite! Ar pataikysite į geltoną pagaliuką? O mėlyną?Kalimo žaidimai - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu lavinama rankų-akių koordinacija, stiprinami rankų raumenys. Taip p..
15,99€
Be PVM:13,21€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 101 (viso puslapių - 9)

Mokomieji žaislai vaikams

Pastaraisiais metais lavinamieji žaislai labai išpopuliarėjo, ir tam yra rimta priežastis. Šie žaislai sukurti taip, kad padėtų vaikams mokytis ir ugdyti svarbiausius įgūdžius ir kartu smagiai leisti laiką. Jie gali būti įvairūs - nuo paprastų kaladėlių iki sudėtingų robotų, tačiau jų bendras tikslas - lavinti vaikus ir įtraukti juos į žaidimą.

 

Daugelio mokomųjų žaislų tikslas - išmokyti vaikus svarbių įgūdžių, tokių kaip problemų sprendimas, kritinis mąstymas ir rankų ir akių koordinacija. Šie įgūdžiai yra labai svarbūs vaikams vystantis ir augant, jie gali padėti pamatus būsimai sėkmei moksle, karjeroje ir apskritai gyvenime.

 

Pavyzdžiui, statybinės kaladėlės yra puikus lavinamasis žaislas įvairaus amžiaus vaikams. Jie leidžia vaikams pasitelkti vaizduotę ir kūrybiškumą statant konstrukcijas, taip pat skatina rankų ir akių koordinaciją, smulkiąją motoriką ir problemų sprendimo gebėjimus. 

 

Dar vienas populiarus lavinamasis žaislas, kuriuo gali mėgautis įvairaus amžiaus vaikai, yra dėlionės. Jie gali būti įvairūs - nuo paprastų dėlionių iki sudėtingesnių 3D dėlionių - ir gali padėti vaikams ugdyti kritinį mąstymą bei problemų sprendimo įgūdžius. Dėliodami detales, kad susidarytų vientisas paveikslas ar struktūra, vaikai turi kritiškai mąstyti ir įveikti visas iškilusias kliūtis.

 

Robotiniai žaislai - dar vienas puikus pasirinkimas technologijomis ir inžinerija besidomintiems vaikams. Šie žaislai leidžia vaikams patiems konstruoti ir programuoti robotus, taip suteikiant praktinės patirties su technologijomis ir skatinant kūrybiškumą bei problemų sprendimo įgūdžius. 

 

Mokslo ir eksperimentų rinkiniai taip pat yra puikūs lavinamieji žaislai, padedantys vaikams susipažinti su įvairiomis mokslo sąvokomis. Jie gali būti įvairūs - nuo paprastų rinkinių, kuriuose vaikai gali auginti kristalus ar gaminti šliužus, iki sudėtingesnių rinkinių, leidžiančių vaikams atlikti eksperimentus ir tyrinėti mokslo pasaulį. Atlikdami eksperimentus ir stebėdami jų rezultatus vaikai gali lavinti kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, taip pat geriau suprasti mokslo sąvokas.

 

Lavinamieji žaislai taip pat gali būti naudojami mažų vaikų kalbos raidai skatinti. Tokie žaislai kaip abėcėlės kaladėlės, žodžių kūrimo žaidimai ir pasakų kaladėlės gali padėti vaikams mokytis kalbos pagrindų ir plėsti žodyną. Be to, daugelyje mokomųjų žaislų yra interaktyvių komponentų, kuriuos galima valdyti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, o tai gali padėti vaikams susipažinti su technologijomis ir jų veikimu.

 

Apibendrinant galima teigti, kad lavinamieji žaislai yra puikus būdas vaikams mokytis ir lavinti svarbiausius įgūdžius, kartu smagiai leidžiant laiką. Nesvarbu, ar jie stato konstrukcijas, sprendžia galvosūkius, programuoja robotus, atlieka eksperimentus, ar mokosi kalbų, vaikams naudinga praktinė mokymosi patirtis, kurią suteikia šie žaislai. Kadangi yra tiek daug galimybių, tikrai rasite lavinamąjį žaislą, kuris tiks jūsų vaikui ir padės jam augti bei tobulėti naujais ir įdomiais būdais.

 

Lavinamieji žaislai kūdikiams

Kūdikiams skirti lavinamieji žaislai atlieka svarbų vaidmenį jų vystymuisi. Šie žaislai padeda lavinti įvairius įgūdžius, pavyzdžiui, rankų ir akių koordinaciją, smulkiąją motoriką, problemų sprendimo gebėjimus, kalbos įgūdžius ir kt. Be to, jie yra ne tik lavinamieji, bet ir smagūs bei pramoginiai, todėl kūdikiai būna įsitraukę ir laimingi.

 

Renkantis lavinamuosius žaislus kūdikiams, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pirma, kūdikio amžių, nes skirtingi žaislai tinka skirtingoms amžiaus grupėms. Antra, kokius įgūdžius norite ugdyti kūdikiui, ir trečia, kūdikio interesus ir pageidavimus.

 

Naujagimiams idealiai tinka paprasti žaislai, pavyzdžiui, minkštos kaladėlės, barškučiai ir tekstūriniai žaislai. Šie žaislai padeda lavinti lytėjimo pojūtį ir rankų-akių koordinaciją. Minkštos kaladėlės ir tekstūriniai žaislai taip pat padeda lavinti smulkiąją motoriką, nes jie bando suimti ir laikyti žaislus.

 

Lavinamieji žaislai 6 mėnesių ir vyresniems kūdikiams galima pradėti naudoti tokius žaislus, kaip kaladėlės, formų rūšiuotuvai ir muzikiniai žaislai. Sudedant kaladėles į krūvą, lavinama rankų ir akių koordinacija ir problemų sprendimo įgūdžiai, nes vaikai bando sudėti kaladėles viena į kitą. Formų rūšiuoklės padeda mokytis pagrindinių formų ir spalvų, o muzikiniai žaislai padeda lavinti ritmo pojūtį ir muzikinius gebėjimus.

 

Lavinamieji žaislai 9 mėnesių ir vyresniems kūdikiams galima pradėti naudoti tokius žaislus kaip stumdomi žaislai, dėlionės su formomis ir lavinamosios knygelės. Stumdomi žaislai padeda lavinti stambiąją motoriką, o dėlionės padeda lavinti problemų sprendimo įgūdžius ir rankų ir akių koordinaciją. Kita vertus, mokomosios knygos padeda lavinti kalbos įgūdžius ir vaizduotę.

 

Kūdikiams augant, juos galima supažindinti su pažangesniais lavinamaisiais žaislais, pavyzdžiui, konstruktoriais, lavinamaisiais žaidimais ir mokslo rinkiniais. Statymo rinkiniai padeda ugdyti jų kūrybiškumą, problemų sprendimo įgūdžius ir rankų ir akių koordinaciją. Mokomieji žaidimai padeda mokytis pagrindinių sąvokų, pavyzdžiui, skaičių, formų ir raidžių, o moksliniai rinkiniai padeda sužadinti jų smalsumą apie juos supantį pasaulį.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.