Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Woopie

Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12388
„Woopie“ viščiuko formos burbulų mašinėlė yra puikus žaislas vaikams. Kol vištiena pučia burbulus, ji groja malonią melodiją , dėl kurios linksmybės tampa dar malonesnės. Išleidžiami burbuliukai ne tik šaudomi aukštu dažniu , bet papildomai sumontuotas ventiliatorius juos pučia dar labiau. Taip pat ..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK10749
Vandens žaislas Ducky iš WOOPIE prekės ženklo suteiks ilgas valandas linksmybių maudydamiesi ir dar daugiau. Vaikas mentele įpila vandens į anties kepurę. Pilant vandenį, anties akys suksis ratais , atsivers burna ir ji pils vandenį į ant pilvo padėtą ritę . Be to, žaislo gale yra 2 siurbtukai , tod..
13,00€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12279
Nuotaikingas WOOPIE prekės ženklo „Crab“ putų gamybai bus puiki pramoga jūsų vaikui, nes kiekvienas vaikas mėgsta putoti maudydamasis vonioje! Žaislą lengva naudoti . Užpildykite krabą vandens ir skalbimo skysčio mišiniu ir pritvirtinkite ant siurbtukų saugiu atstumu nuo vandens ( žaislas nėra atspa..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12378
WOOPIE prekės ženklo suktukų rinkinys paliks jūsų vaikui puikų įspūdį. Rinkinį sudaro 3 suktukai: obuolys, žuvis ir medis. Dėl guminių siurbtukų vaikas gali paimti suktukus ir pritvirtinti juos bet kur. Keliaudami suktuką galite pritvirtinti prie lango , o maudantis - prie vonios (žaislą galima mirk..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12766
WOOPIE prekės ženklo suktukų rinkinys paliks jūsų vaikui puikų įspūdį. Rinkinyje yra 3 suktukai: bitė, višta ir triušis. Dėl guminių siurbtukų vaikas gali pasiimti suktukus bet kur ir pritvirtinti bet kur. Keliaudami suktuką galite pritvirtinti prie lango , o maudantis - prie vonios (žaislą galima m..
14,00€
Be PVM:11,57€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12765
WOOPIE prekės ženklo suktukų rinkinys paliks jūsų vaikui puikų įspūdį. Rinkinyje yra 3 suktukai: raketa, ateivis ir NSO. Dėl guminių siurbtukų vaikas gali pasiimti suktukus bet kur ir pritvirtinti bet kur. Keliaudami suktuką galite pritvirtinti prie lango , o maudantis - prie vonios (žaislą galima m..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12587
3 besisukančių žaisliukų rinkinys iš WOOPIE yra interaktyvus ir spalvingas žaislas Jūsų vaikui. Kiekvienas žaislas yra skirtingas ir turi atitinkamai 2, 3 arba 4 rankas . Jas galima tvirtinti prie lygių paviršių, o tai dar labiau padidina žaidimo galimybes. Pagaminti iš saugių medžiagų , jie gali bū..
10,90€
Be PVM:9,01€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12602
Jūros gyvūnai yra WOOPIE prekės ženklo maudymosi rinkinys. Tai puikus žaidimas, kurio metu gyvūnai ir valtys gaudomi iš vandens naudojant žuvų gaudymo tinklą , kurio dėka jūsų vaikas pamėgs maudytis. Šį rinkinį sudaro penki jūros gyvūnai ir trys spalvingos valtys . Žaislai pagaminti iš saugių , vaik..
14,99€
Be PVM:12,39€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12598
WOOPIE prekės ženklo vonios žaislų rinkinys yra puikus pasirinkimas jūsų vaikui. Šį rinkinį sudaro kibiras, puodeliai ir laistytuvas. Puikiai tiks berniukams ir mergaitėms, leis maloniau praleisti laiką maudantis ir paplūdimyje . Kibiras yra 15 cm aukščio, o anties snape yra skylutė , pro kurią vaik..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12361
WOOPIE prekės ženklo LED vandens snapelis banginis , kuris jūsų kasdienę vonią paverčia nepamirštamu, kūrybingu nuotykiu. Ant vandens plūduriuojantis stebuklingas banginis turi spalvingas LED lemputes ir purškia vandenį , sukurdamas mini fontaną , suteikiantį daug pramogų vandens pramogų metu. Tai p..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12389
WOOPIE prekės ženklo dinozauro formos burbulų mašina yra puikus žaislas vaikams. Dinozauras turi judantį žandikaulį ir atidaro burną paspaudęs mygtuką . Išleidžiami burbuliukai ne tik šaudomi aukštu dažniu , bet sumontuotas ventiliatorius juos pučia dar labiau. Žaislą galime įjungti laikydami nuspau..
12,90€
Be PVM:10,66€
Gamintojas: Woopie Prekės kodas: LK12396
Magnetinis piešimo galvosūkis iš WOOPIE prekės ženklo pritrauks jūsų vaiko dėmesį ir sužavės jį. Vaikas gali piešti ant lentos plunksna pritraukdamas metalinius rutuliukus. Rinkinyje taip pat yra kaladėlių, kuriuos galima lengvai padėti ant magnetinės lentos ir sukurti bet kokį raštą, pvz. , dramblį..
15,99€
Be PVM:13,21€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (viso puslapių - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.