Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Masterkidz

Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK9737
Žaidimas „Surask savo kelią į sūrį“ buvo sukurtas kaip pirmasis žaidimas, supažindinantis vaiką su programavimo pasauliu . Žaisdami galite lavinti įgūdžius, naudingus vėliau mokantis kodavimo: loginio mąstymo , problemų sprendimo ir priežasčių bei pasekmių sekų supratimo . Žaidimas apima pelės nurod..
29,99€
Be PVM:24,79€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK7438
MASTERKIDZ medinis sensorinis lavinantis žaislas vaikams, kurio dėka jūsų mažylis sužinos apie įvairius sveikus vaisius. Akivaizdi formų rūšiuotojo funkcija taip pat yra lavinti loginio mąstymo įgūdžius, taip pat mažylio smulkiąją motoriką – t.y. jo mažųjų rankyčių judesių koordinavimą. Spalvingų va..
24,99€
Be PVM:20,65€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK11118
Formų ir spalvų išdėstymas, derinimas – vaidina svarbų vaidmenį tinkamam vaiko vystymuisi. Dėlionės yra nepaprastai svarbios ir jų sudėtingumo lygis turi būti pritaikytas prie vaiko amžiaus Charakteristika: - dvipusis, pagal spalvas suderintas galvosūkis - susideda iš 5 galvosūkių su rankenėlėmis - ..
43,00€
Be PVM:35,54€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK12416
Medinė lenta, skirta mokytis skaičių ir spalvų iš prekės ženklo MASTERKIDZ. Lenta skirta padėti vaikams lavinti pojūčius . Vaikai turi derinti atitinkamą daržovę pagal taškų skaičių ir spalvą . Sutvarkytas taip pat lavins vaiko rankinius įgūdžius , vadinamuosius "smulkioji motorika" . Charakteristik..
59,90€
Be PVM:49,50€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK7674
Puikus MASTERKIDZ prekės ženklo žaislas, kuris, pasitelkdamas natūralų vaiko smalsumą, stimuliuoja jo motorinius įgūdžius ir skatina žaisti. Žaislas sudarytas iš medinės lentos , ant kurios sudėti įvairūs elementai, o po jais - paveikslėliai. Smalsus vaikas turi išsiaiš..
66,00€
Be PVM:54,55€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK7439
Nuostabus MASTERKIDZ medinis sensorinis žaislas vaikams, kuriame kaladėlės su spalvingais gyvūnais priderinamos prie tinkamos formos skylučių. Rinkinį sudaro 9 spalvingos kaladėlės ir lenta su skylutėmis, į kurias reikia įdėti gyvūnus. Žaidimas su formų rūšiuotoju leidžia vaikui lavinti loginį mąsty..
23,00€
Be PVM:19,01€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK7470
Medinė lenta MASTERKIDZ , skirta mokytis skaičiuoti pirštais, yra puiki pagalba vaikams, kurie tik pradeda matematinius nuotykius. Spalvingos rankos ant lentos tiksliai aprašytos pirštų ir šonų pavadinimais: dešinė ir kairė. Kiekvienam pirštui taip pat priskiriamas skaičius, todėl vaikas, supratus p..
41,00€
Be PVM:33,88€
Gamintojas: Masterkidz Prekės kodas: LK7712
Maketai su figūromis ir daugybe atrakcijų visada yra fantastiška dovana, kuri patiks vaikams. Vaidmenų ir scenų vaidinimas yra vienas mėgstamiausių žaidimų, nes vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius. Statybų aikštelė yra labai įdomi vieta, kurioje galite rasti nuostabių mašinų ir transporto priemon..
51,00€
Be PVM:42,15€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.