Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Smoby

Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK10684
Smoba „Maestro 4-in-1“ turi daug žaidimo galimybių ir auga kartu su vaiku. Aksesuarų dėka transporto priemonė prisitaiko prie vaiko galimybių ir poreikių. Žaidimas su jodinimu turi įtakos vaiko motorinei raidai. Charakteristika: - pasivažinėjimas atlieka 4 skirtingas funkcijas, nuo 6 mėnesio jis tar..
115,99€
Be PVM:95,86€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK11704
Serialas „Little Smoby“ buvo sukurtas galvojant apie mažiausius vaikus. Čia rasite daugybę žaislų – garažų, pasivažinėjimų, virtuvių ir mažų žaislų. Viskas padaryta pastelinėmis spalvomis. Tai vaikų pamėgti žaislai – visiškai nauja versija. Smoby, rūpindamasis aplinka, pristato Green kolekciją – žai..
17,99€
Be PVM:14,87€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK12705
Mažasis Smoby apskritas galvosūkis yra lavinantis žaislas vaikams, suteikiantis daug galimybių derinti, statyti ir tvarkyti. Rinkinį sudaro dvylika spalvingų elementų , kuriuos galima derinti į labai įdomias ir kūrybiškas formas. Žaislas Little Smoby leidžia vaikams lavinti motorinius įgūdžius. Visa..
25,90€
Be PVM:21,41€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK12734
Jūsų kūdikio maudymasis tampa dar žavesnis naudojant begemoto formos vonios žaislą . Šis spalvingas įtaisas, montuojamas ant vonios sienos arba duše, suteikia džiaugsmo vakarinės priežiūros metu! Vaikas gali naudoti tris skirtingus puodelius, kad užpildytų geltoną baką ir nukreiptų vandens srovę vie..
22,90€
Be PVM:18,93€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK12730
Little Smoby serijos motorinės ir sensorinės veiklos kubas, skirtas mažiausiems, yra daugiafunkcis žaislas, kuris natūraliai palaiko vaiko vystymąsi nuo 12 mėnesių . Įvairios funkcijos suteikia daug linksmybių ir atradimo džiaugsmo! Spalvingas kubas siūlo trylika patrauklių veiklų. Žaislas padeda va..
43,00€
Be PVM:35,54€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK10692
Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. Grožio salono rinkinys lagamine iš My Beaty serijos sujungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinyje yra 13 aksesuarų, kurie imituoja tikrą kosmetiką. Dėl kompaktiškų matmenų ir rankenos šią lagamino studiją galima pasiimti praktiška..
35,00€
Be PVM:28,93€
Gamintojas: Smoby Prekės kodas: LK11180
Vaikams patinka žaisti smėlyje (smėlio dėžėje ar paplūdimyje). Galite grėbti, barstyti smėlį kastuvu, gaminti pyragus ar laistyti gėles. Smoby, rūpindamasis aplinka, pristato Green kolekciją – žaislus iš augalinio plastiko iš cukranendrių. Ir šioje kolekcijoje yra smėlio rinkinys Charakteristika: - ..
40,00€
Be PVM:33,06€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.