Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Bigjigs Rail

Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT7425
Aštuoneto formos traukinių trasa - idealus pirmasis traukinukų rinkinys iš 26 detalių. Rinkinyje rasite 15 medinių bėgių detales, 2 tilto detales, 1 lokomotyvą, 2 vagonus, 6 priedus (namas, medžiai, žmonių figūrėlės). Medinis traukinys su vagonais susijungia magnetukų pagalba, o paleidus traukinuką ..
37,80€
Be PVM:31,24€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8104
Bigjigs elektroninis lokomotyvas. Suteikite dar daugiau veiksmo savo traukinių miesteliui su šiuo elektroniniu lokomotyvu! Pritvirtinkite jau turimus vagonus magnetukų pagalba prie šio lokomotyvo ir stebėkite kaip jis vingiuoja Jūsų sukurta trasa. Reikalingos 1 x AAA baterijos (į komplektą neįeina)...
15,90€
Be PVM:13,14€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT7424
Pirmasis medinis traukinukas su bėgiais - rinkinys iš 20 detalių. Rinkinyje rasite 8 medinių bėgių detales, 1 lokomotyvą, 2 vagonus, 8 priedus (namai, medžiai, žmonių figūrėlės). Medinis traukinys su vagonais susijungia magnetukų pagalba. Tai puikus pirmasis rinkinys pažinčiai su traukinukų trasomis..
19,80€
Be PVM:16,36€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8099
Bigjigs traukinukų trasa Dinozaurai (49 el.). Leiskitės į savo Jūros periodo nuotykius su Bigjigs dinozaurų traukinių rinkiniu. Stebėkite, kaip medinis traukinukas ir dinozaurai susijungia spalvingame priešistoriniame kraštovaizdyje. O ar pastebėjote kokia kalnuota trasa? Galėsite apvažiuoti ugnikal..
67,99€
Be PVM:56,19€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8095
Šis medinis traukinuko su bėgiais rinkinys tikrai sužavės mažuosius. Mėgaukitės miesto šurmuliu su stotimi, intensyviu eismu arba kaimo ramybe mažais nameliais ir ūkio gyvūnais. Rinkinyje rasite tiek daug visko: medinius namus, medžius, vaismedžius, automobilį, autobusą, šviestuvus, žmogeliukus, ūki..
75,00€
Be PVM:61,98€
Gamintojas: Bigjigs Rail Prekės kodas: LPT8105
Bigjigs Ūkio traukinys. Vaikai dievina gyvūnus ir traukinius, o jei tai būtų kartu? Mažylis gali vežioti vištytę ar paršiuką po savo medinių bėgių miestelį. Šį rinkinį lengvai suderinsite su daugumos gamintojų mediniais bėgiais. Medinės traukinių trasos - tai smagūs vaikiški mediniai žaislai, kurie ..
14,99€
Be PVM:12,39€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.