Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Bigjigs

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8074
Bigjigs arbatėlės rinkinys (12 el.). Mėgaukitės elegantiška arbatos pertraukėle su šiuo be galo mielu ir stilingu keramikiniu arbatos rinkiniu. Rinkinyje rasite:- dėžutę;- arbatinį (7 cm);- cukrinę;- indelį grietinėlei;- 4 puodelius (4 cm);- 4 lėkštutes. Idealiai tinka skatinti interaktyvius ir vaiz..
17,99€
Be PVM:14,87€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7390
Spalvingas ir smagus stalo žaidimas, kurį galės žaisti tiek dvimetis vienas, tiek ir su visa šeima. O žaidimo taisyklės itin paprastos: tiesiog paeiliui dėkite detalę po detalės ir stenkitės, kad viskas nesugriūtų.  Laimi paskutinis sėkmingai padėjęs figūrėlę. Medinio lavinamojo žaidimo pagrindas - ..
13,00€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8609
Bigjigs gaisrininko rinkinys. Nesvarbu, ar tai būtų gaisrų gesinimas, ar kačių gelbėjimas nuo medžių, apsivilkus šį kostiumą mažylis bus visuomet pasiruošęs padėti!Savybės:- rinkinyje rasite: ugniagesio švarką, medinį gesintuvą, radijo imtuvą ir megafoną (šalmo rinkinyje nėra);- kostiumas tiks 3-5 m..
30,99€
Be PVM:25,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7366
Vasaros metu pievos tiesiog knibždėte knibžda vabaliukais ir visi jie tokie įdomūs bei skirtingi. Su šiuo gamtos tyrinėtojo rinkiniu galėsi apžiūrėti kiekvieną jų! Rinkinyje rasite viską, ko reikia tikram tyrinėtojui! Tai: kepurė, tinklelis, žiūronai, didinamas stiklas, vabzdžių paėmimo žnyplės,  va..
29,00€
Be PVM:23,97€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8607
Bigjigs gydytojo rinkinys. Slaugykite pliušinius meškiukus, lėlytes, o gal šeimos narius ar augintinius. Apsivilkite gydytojo kostiumą ir patikrinkite visų sveikatą, o jei reikės ir vaistų receptą išrašykite. Savybės:- rinkinyje rasite: mėlynas gydytojos kostiumas, medinis stetoskopas, termometras, ..
30,99€
Be PVM:25,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7419
Spalvingas, linksmas žaidimas visai šeimai. Tai tarsi vaikiškas Jenga, tik patobulintas. Rinkinyje rasite kauliuką su skirtingomis spalvomis. Meskite kauliuką ir traukite iškritusios spalvos pagaliuką. Stenkitės, kad traukiant bokštas išliktų stabilus ir nusugriūtų. Laimi daugiausiai pagaliukų ištra..
21,00€
Be PVM:17,36€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7413
Šis spalvingas dėžučių bokštas tikrai patiks mažiesiems atradėjams. Kiekviena detalė skirtingo dydžio ir skirtingų paveikslėlių. Teisingai sudėję bokštelius pamatysite koks didelis ūkis bei galėsite aptarti, kas jame gyvena ir auga. Kiekviena detalė taip pat atvaizduoja skirtingą gyvūną bei skaičius..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8624
Bigjigs lavinamasis žaislas vaikams Vaisiai. Lieskite, čiupinėkite, kramtykite, statykite šias minkštas ir spalvingas detales. Detales drąsiai galite naudoti ir kaip kramtukus.  Obuoliuką ir kriaušę sudaro po 5 minkštas detales, kurios pagamintos iš maistinio silikono. Maistinis silikonas yra tvarus..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT9048
Bigjigs magnetinis žaidimas Kryžiukai-nuliukai. Klasikinis visiems gerai žinomas - kryžiukai-nuliukai. Ši žaidimo versija yra itin kompaktiška ir su magnetinėmis detalėmis, todėl puikiai tiks tiek žaidimams namuose, tiek ir kelionėse. Užimkite jaunuosius protus su šiuo lengvai perprantamu klasikiniu..
6,00€
Be PVM:4,96€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8082
Bigjigs medinė dėlionė Aprenk meškiuką (18 el.). Šiame mediniame rinkinyje rasite įvairių meškiuko veido išraiškų bei aprangos derinių. Lavinamoji dėlionė lavina smulkiąją motoriką, vaizduotė, plečia žodyną bei leidžia pažinti emocijas.Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai ..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8614
Bigjigs medinė dėlionė Europa. Spalvinga, medinė dėlionė iš 48 detalių. Dėlionė tarsi Europos žemėlapis su šalių kontūrais, vėliavomis ir žymiausiais objektais rėmelyje. Taigi sudėkite dėlionę, apžvelkite kokios šalys yra Europoje, kokios jų vėliavos, o tuomet peržvelkite rėmelyje esančius statinius..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8618
Bigjigs medinė dėlionė Pajusk ir surask. Tai 10-ies porų dėlionė, kurią galite dėlioti ir žaisti keliais būdais:- su pačiais mažiausiais tiesiog išdėliokite dėlionių rėmelius ir gyvūnų figūrėles ant stalo ir leiskite vaikui surasti kiekvienam gyvūnui savo rėmelį;- su vyresniu vaiku galite padėti rėm..
19,99€
Be PVM:16,52€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 64 (viso puslapių - 6)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.