Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Bigjigs

Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8074
Bigjigs arbatėlės rinkinys (12 el.). Mėgaukitės elegantiška arbatos pertraukėle su šiuo be galo mielu ir stilingu keramikiniu arbatos rinkiniu. Rinkinyje rasite:- dėžutę;- arbatinį (7 cm);- cukrinę;- indelį grietinėlei;- 4 puodelius (4 cm);- 4 lėkštutes. Idealiai tinka skatinti interaktyvius ir vaiz..
17,99€
Be PVM:14,87€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8609
Bigjigs gaisrininko rinkinys. Nesvarbu, ar tai būtų gaisrų gesinimas, ar kačių gelbėjimas nuo medžių, apsivilkus šį kostiumą mažylis bus visuomet pasiruošęs padėti!Savybės:- rinkinyje rasite: ugniagesio švarką, medinį gesintuvą, radijo imtuvą ir megafoną (šalmo rinkinyje nėra);- kostiumas tiks 3-5 m..
30,99€
Be PVM:25,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7366
Vasaros metu pievos tiesiog knibždėte knibžda vabaliukais ir visi jie tokie įdomūs bei skirtingi. Su šiuo gamtos tyrinėtojo rinkiniu galėsi apžiūrėti kiekvieną jų! Rinkinyje rasite viską, ko reikia tikram tyrinėtojui! Tai: kepurė, tinklelis, žiūronai, didinamas stiklas, vabzdžių paėmimo žnyplės,  va..
29,00€
Be PVM:23,97€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8607
Bigjigs gydytojo rinkinys. Slaugykite pliušinius meškiukus, lėlytes, o gal šeimos narius ar augintinius. Apsivilkite gydytojo kostiumą ir patikrinkite visų sveikatą, o jei reikės ir vaistų receptą išrašykite. Savybės:- rinkinyje rasite: mėlynas gydytojos kostiumas, medinis stetoskopas, termometras, ..
30,99€
Be PVM:25,61€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7419
Spalvingas, linksmas žaidimas visai šeimai. Tai tarsi vaikiškas Jenga, tik patobulintas. Rinkinyje rasite kauliuką su skirtingomis spalvomis. Meskite kauliuką ir traukite iškritusios spalvos pagaliuką. Stenkitės, kad traukiant bokštas išliktų stabilus ir nusugriūtų. Laimi daugiausiai pagaliukų ištra..
21,00€
Be PVM:17,36€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8630
Bigjigs lavinamasis žaislas kūdikiams. Korėtas, spalvingas ir su daug įdomių slankiojančių detalių - mažyliams šis žaislas tikrai patiks. Lavinamasis žaislas kūdikiams minkštas, lankstus, o ant briaunų slepiasi daugybė įdomių medinių formelių. Taigi mažylis lengvai suims ir galės barškinti, kramtyti..
13,00€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8624
Bigjigs lavinamasis žaislas vaikams Vaisiai. Lieskite, čiupinėkite, kramtykite, statykite šias minkštas ir spalvingas detales. Detales drąsiai galite naudoti ir kaip kramtukus.  Obuoliuką ir kriaušę sudaro po 5 minkštas detales, kurios pagamintos iš maistinio silikono. Maistinis silikonas yra tvarus..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8614
Bigjigs medinė dėlionė Europa. Spalvinga, medinė dėlionė iš 48 detalių. Dėlionė tarsi Europos žemėlapis su šalių kontūrais, vėliavomis ir žymiausiais objektais rėmelyje. Taigi sudėkite dėlionę, apžvelkite kokios šalys yra Europoje, kokios jų vėliavos, o tuomet peržvelkite rėmelyje esančius statinius..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8618
Bigjigs medinė dėlionė Pajusk ir surask. Tai 10-ies porų dėlionė, kurią galite dėlioti ir žaisti keliais būdais:- su pačiais mažiausiais tiesiog išdėliokite dėlionių rėmelius ir gyvūnų figūrėles ant stalo ir leiskite vaikui surasti kiekvienam gyvūnui savo rėmelį;- su vyresniu vaiku galite padėti rėm..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8631
Bigjigs medinė formų dėlionė (6 el.). Lavinamosios medinės dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1 metų. Šie vaikiški mediniai žaislai lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius bei padeda plėsti žodyną. Dėliodam..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT8629
Bigjigs medinė formų dėlionė ūkis (6 el.). Lavinamosios medinės dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1 metų. Šie vaikiški mediniai žaislai lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius bei padeda plėsti žodyną. Dėl..
9,99€
Be PVM:8,26€
Gamintojas: Bigjigs Prekės kodas: LPT7370
Aukštos kokybės medinė formelių rūšiuoklė tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Sodrių spalvų 6 formelės ir cilindras su skirtingų formų angomis. Mažylis galės rūšiuoti tiek pagal spalvas, tiek ir pagal formas. Sumetus formeles, lengvai jas išimsite, kadangi vienas strypelis (pažymėtas karoliuku) i..
17,80€
Be PVM:14,71€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 58 (viso puslapių - 5)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.