Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Dodo

Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT8306
Dodo dėlionė Guelio parkas, Barselona (1000 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi sp..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT6654
Dodo dėlionė Kačiukai (500 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas b..
7,00€
Be PVM:5,79€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT8307
Dodo dėlionė Koalos (1000 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas be..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT6655
Dodo dėlionė Šuniukai (500 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas b..
7,00€
Be PVM:5,79€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT7994
Dodo dėlionė vaikams Autobusas (60 det.). Tai smagios dėlionės vaikams nuo 4 metų, kurias dėliojant mažylis atpažins gerai jam pažįstamus objektus. Be to, dėlionės karpytais kraštais ir gali būti sujungiamos su kitomis tos pačios serijos dėlionėmis.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai ..
4,99€
Be PVM:4,12€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT5566
Dodo dėlionė vaikams Derliaus metas (60 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti pr..
4,99€
Be PVM:4,12€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT5462
Dodo dėlionė vaikams Dinozaurai (100 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti prob..
11,00€
Be PVM:9,09€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT6617
Dodo dėlionė Draugiška komanda (30 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti proble..
4,99€
Be PVM:4,12€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT4979
Dodo dėlionė vaikams Europos žemėlapis (100 det.)Dėliodamas dėlionę vaikas ne tik pažins žemynus ir vandenynus, bet ir vietovėms būdingus architektūrinius paminklus, gyvūnus ir kt. objektus.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaika..
10,99€
Be PVM:9,08€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT4984
Dodo dėlionė vaikams Ežiukas (16 det.)Dėlionė vaikams susideda iš 16 detalių, kurios yra dvipusės: viena pusė spalvota, o kita juodai balta ir mažylis gali nuspalvinti kaip tik nori.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai..
5,00€
Be PVM:4,13€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT6616
Dodo dėlionė vaikams Išdykėliai kačiukai (30 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi sprę..
5,00€
Be PVM:4,13€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT8303
Dodo dėlionė vaikams Kosmosas (100 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti proble..
10,99€
Be PVM:9,08€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 43 (viso puslapių - 4)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.