Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Dodo

Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT8306
Dodo dėlionė Guelio parkas, Barselona (1000 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi sp..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT9133
Dodo dėlionė Harry Potter (250 det.). Dėlionė vaikams nuo 8 metų, kurie dievina magiją ir nuotykius. Dėlionė sudedama iš 250 detalių - sukurta vyresniems vaikams ir paaugliams. Pasinerkite į magijos ir paslapčių pasaulį su Hario burtininkų dinastijos dėlione!Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir ..
9,00€
Be PVM:7,44€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT9134
Dodo dėlionė Kepyklėlė (300 det.). Be galo jauki ir šilta dėlionė, gražioje dėžutėje, todėl puikiai tinka kaip dovana artimiesiems. Su šia 300 elementų dėlione pateksite į aromatingų kepinių ir gėrybių pasaulį.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinam..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT9135
Dodo dėlionė Knygynas (300 det.). Be galo jauki ir šilta dėlionė, gražioje dėžutėje, todėl puikiai tinka kaip dovana artimiesiems. Su šia 300 elementų dėlione pateksite į naujų knygų kvapo pilną knygų pasaulį.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamo..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT8307
Dodo dėlionė Koalos (1000 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas be..
9,00€
Be PVM:7,44€
Dodo dėlionė Miško gyvūnai (6 dėlionės) Dodo dėlionė Miško gyvūnai (6 dėlionės)
TOP prekė
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT4996
Dodo dėlionė Miško gyvūnai (6 dėlionės).Rinkinyje rasite 6 miško gyvūnų dėliones: 4, 3, 2 detalių.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei..
6,00€
Be PVM:4,96€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT6655
Dodo dėlionė Šuniukai (500 det.). Detalės smulkesnės, todėl tikrai praleisite puikų laiką dėliojant.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas b..
7,00€
Be PVM:5,79€
Dodo dėlionė Ūkio gyvūnai (6 dėlionės) Dodo dėlionė Ūkio gyvūnai (6 dėlionės)
TOP prekė
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT4993
Dodo dėlionė Ūkio gyvūnai (6 dėlionės).Rinkinyje rasite 6 ūkio gyvūnų dėliones: 4, 3, 2 detalių.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei k..
6,00€
Be PVM:4,96€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT7994
Dodo dėlionė vaikams Autobusas (60 det.). Tai smagios dėlionės vaikams nuo 4 metų, kurias dėliojant mažylis atpažins gerai jam pažįstamus objektus. Be to, dėlionės karpytais kraštais ir gali būti sujungiamos su kitomis tos pačios serijos dėlionėmis.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai ..
5,50€
Be PVM:4,55€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT8426
Dodo dėlionė vaikams Beždžionėlė (16 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti prob..
3,00€
Be PVM:2,48€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT5566
Dodo dėlionė vaikams Derliaus metas (60 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti pr..
5,50€
Be PVM:4,55€
Gamintojas: Dodo Prekės kodas: LPT5462
Dodo dėlionė vaikams Dinozaurai (100 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti prob..
11,00€
Be PVM:9,09€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 51 (viso puslapių - 5)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.