Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Meli

Gamintojas: Meli Prekės kodas: LPT9288
Meli Basic konstruktorius (100 el.). Paprastas, patentuotas dizainas, sodrios spalvos ir neribotos jungimo galimybės užburia mažuosius ir įtraukia į kūrybos ir konstravimo pasaulį. Kokybiškos ir tvirtos detalės, kurios tarnaus ilgai, o turimus rinkinius galėsite nuolat papildyti didesnių statinių st..
15,90€
Be PVM:13,14€
Gamintojas: Meli Prekės kodas: LPT9283
Meli Basic konstruktorius (150 el.). Paprastas, patentuotas dizainas, sodrios spalvos ir neribotos jungimo galimybės užburia mažuosius ir įtraukia į kūrybos ir konstravimo pasaulį. Kokybiškos ir tvirtos detalės, kurios tarnaus ilgai, o turimus rinkinius galėsite nuolat papildyti didesnių statinių st..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Meli Prekės kodas: LPT9284
Meli Basic konstruktorius (300 el.). Paprastas, patentuotas dizainas, sodrios spalvos ir neribotos jungimo galimybės užburia mažuosius ir įtraukia į kūrybos ir konstravimo pasaulį. Kokybiškos ir tvirtos detalės, kurios tarnaus ilgai, o turimus rinkinius galėsite nuolat papildyti didesnių statinių st..
23,00€
Be PVM:19,01€
Gamintojas: Meli Prekės kodas: LPT9285
Meli Basic Pink konstruktorius (150 el.). Paprastas, patentuotas dizainas, sodrios spalvos ir neribotos jungimo galimybės užburia mažuosius ir įtraukia į kūrybos ir konstravimo pasaulį. Kokybiškos ir tvirtos detalės, kurios tarnaus ilgai, o turimus rinkinius galėsite nuolat papildyti didesnių statin..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Meli Prekės kodas: LPT9299
Meli Maxi konstruktorius (100 el.). Paprastas, patentuotas dizainas, sodrios spalvos ir neribotos jungimo galimybės bei didelės detalės užburia mažuosius ir įtraukia į kūrybos ir konstravimo pasaulį. Kokybiškos ir tvirtos detalės, kurios tarnaus ilgai, o turimus rinkinius galėsite nuolat papildyti d..
35,00€
Be PVM:28,93€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.