Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Berg

Gamintojas: Berg Prekės kodas: LK10088
Licencijuotas BERG rožinis pedalinis gokartas yra nepaprastas kartingo ir pasivažinėjimo derinys! Iš pradžių jis gali būti naudojamas kaip pasivažinėjimas, o jaunasis vairuotojas įgaus pasitikėjimo savimi ir išmoks pusiausvyros atsistumdamas nuo žemės, o vėliau, išskleidus pedalus, bus naudojamas ka..
207,90€
Be PVM:171,82€
Gamintojas: Berg Prekės kodas: LK6730
Nuostabus gokartas iš BERG su sulankstomais pedalais yra puiki idėja vaikams, bus labai smagu, o taip pat išmokys minti pedalus - kai vaikas bus pasiruošęs, galėsite nesunkiai išlankstyti pedalus. kad jūsų vaikas išmoktų važiuoti nestumdamas kojomis. . Kartingas dėl specialiai profiliuotos sėdynės t..
148,00€
Be PVM:122,31€
Gamintojas: Berg Prekės kodas: LK6728
Nuostabus gokartas iš BERG su sulankstomais pedalais yra puiki idėja vaikams, bus labai smagu, o taip pat išmokys minti pedalus - kai vaikas bus pasiruošęs, gali nesunkiai išlankstyti pedalus. kad tavo vaikas išmoktų važiuoti nestumdamas kojomis. . Kartingas dėl specialiai profiliuotos sėdynės tarna..
228,90€
Be PVM:189,17€
Gamintojas: Berg Prekės kodas: LK12384
Norite įsigyti modernaus dizaino paspirtuką , kuris suteiks jūsų vaikui saugių pramogų ? Tada pasirinkite BERG Nexo . Vaikiškas paspirtukas BERG Nexo tinka vaikams nuo 2 iki 12 metų . Kuriant vaikišką paspirtuką daugiausia dėmesio buvo skiriama maksimaliam saugumui ir kokybiškam dizainui. Rinkinyje ..
248,90€
Be PVM:205,70€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.