Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Čiulptukai

Gamintojas: BabyOno Prekės kodas: 7052
SAVYBĖS:• originali forma padeda vystyti natūralų čiulpimo refleksą• silikoninis čiulptukas atkartoja mamos krūties formą• aukšta gaminio kokybė, atitinkanti Europos standartą EN 1400• sudėtyje nėra bisfenolioTECHNINIAI DUOMENYS:• medžiaga:— čiulptuko pagrindas pagamintas iš silikono – medžiagos, ku..
6,00€
Be PVM:4,96€
Gamintojas: Dr.Browns Prekės kodas: 7081
Tamsoje šviečiantys, drugelio formos silikoniniai čiulptukai. Minkšti, nesusitraukiantys, su patentuotu oro kanalu!Čiulptuko galvutė tamsoje šviečia, todėl čiulptuką patogu naktį surasti lovytėje.Jis visiškai saugus ir nesukelia vaiko sveikatai jokio pavojaus.Minkštas, nesusitraukiantis, su patentuo..
11,00€
Be PVM:9,09€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)

Čiulptukai kūdikiams

 

Čiulptukai yra įprasta priemonė, kurią tėvai naudoja verkiantiems kūdikiams nuraminti. Jie sukurti taip, kad imituotų čiulpimą, kurį kūdikiai natūraliai atlieka, kai yra alkani arba kai jiems reikia nusiraminti. Čiulptukai būna įvairių formų, dydžių ir medžiagų, todėl jie gali būti gelbėjimosi priemonė tėvams, bandantiems nuraminti neramius kūdikius.

Kūdikiams skirti čiulptukai jau daugelį metų yra būtinas naujųjų tėvų daiktas. Tai maži čiulptukai, skirti nuraminti ir nuraminti kūdikius, kai jie jaučiasi neramūs ar nepatogiai. Tačiau rinkoje yra tiek daug skirtingų variantų, kad tėvams gali būti sunku išsirinkti tinkamą. Šiame straipsnyje išsamiau apžvelgsime kūdikių čiulptukus ir skirtingus jų tipus, kad padėtume priimti pagrįstą sprendimą.

Pirmasis čiulptukų tipas yra tradicinis guminis arba silikoninis čiulptukas. Dažnai jie būna spenelio formos ir yra įvairių dydžių, kad tiktų įvairaus amžiaus kūdikiams. Juos lengva valyti ir sterilizuoti, be to, jie yra gana patvarūs, todėl yra populiarus tėvų pasirinkimas. Tačiau kai kuriems kūdikiams gali būti sunku priprasti prie gumos ar silikono tekstūros ir jie gali atsisakyti čiulptuko.

Kitas čiulptuko tipas yra ortodontinis čiulptukas. Šie čiulptukai yra unikalios formos, kuri, kaip teigiama, padeda tinkamai vystytis kūdikio žandikauliui, dantims ir dantenoms. Ši forma taip pat padeda išvengti nykščio čiulpimo, dėl kurio vėliau gyvenime gali kilti problemų dėl dantų išsidėstymo. Ortodontiniai čiulptukai gaminami iš minkštų medžiagų ir yra įvairių formų bei dydžių, todėl jie yra geras pasirinkimas tėvams, ieškantiems patogaus ir palaikančio čiulptuko.

Taip pat yra čiulptukų, kurie sukurti taip, kad imituotų motinos krūties formą ir tekstūrą. Šie čiulptukai gaminami iš minkštos silikoninės medžiagos ir yra sukurti taip, kad kuo labiau primintų tikrą spenelį. Dėl to kūdikiams gali būti lengviau pereiti nuo žindymo prie čiulptuko naudojimo. Šie čiulptukai taip pat dažnai parduodami kaip idealiai tinkantys neišnešiotiems kūdikiams arba tiems, kuriems sunku maitintis.

Be tradicinių čiulptukų, galima įsigyti ir čiulptukų laikiklių. Jie skirti pritvirtinti čiulptuką prie kūdikio drabužių, kad tėvams būtų lengviau jį sekti, kai jie yra išvykoje. Čiulptukų laikikliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant medžiagą, silikoną ir plastiką, ir gali būti įvairaus dizaino ir stiliaus.

Čiulptukai naudingi ne tik neramiems kūdikiams nuraminti. Juos taip pat galima naudoti siekiant nuraminti kūdikius, kuriems skauda dygstančius dantukus. Dantų dygimas gali būti sunkus metas tiek kūdikiams, tiek tėvams, o čiulptukas gali padėti nuraminti kūdikį ir sumažinti diskomfortą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad ilgesnį laiką naudojant čiulptuką galima paveikti kūdikio gebėjimą suformuoti sveikus maitinimo įpročius ir supainioti spenelius.

Renkantis čiulptuką kūdikiui, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių. Pirma, svarbu pasirinkti saugų ir netoksišką čiulptuką. Ieškokite čiulptukų, kurie pagaminti iš medžiagų, kuriose nėra BPA, ir kuriuos atitinkamos saugos organizacijos yra sertifikavusios kaip saugius. Antra, atsižvelkite į čiulptuko dydį ir formą. Įsitikinkite, kad čiulptukas yra tinkamo dydžio jūsų kūdikio burnai, o jo forma yra patogi čiulpti. Galiausiai atsižvelkite į čiulptuko dizainą ir su juo tiekiamo laikiklio tipą. Kai kurie čiulptukai yra su nuimamais laikikliais, todėl juos lengviau valyti ir sterilizuoti.

Čiulptukai kūdikiams yra būtinas daiktas naujiems tėvams, jie gali padėti nuraminti ir nuraminti neramius kūdikius. Yra daug įvairių rūšių čiulptukų, įskaitant tradicinius guminius ar silikoninius čiulptukus, ortodontinius čiulptukus, motinos krūtį imituojančius čiulptukus ir čiulptukų laikiklius.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.