Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Viga Toys

Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK6475
Medinė Viga dėlionė Balancing Elephant yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybiškų žaidimų pasaulį. Medinė dėlionė su cilindriniais kaladėlėmis, sukurta specialiai išskleisti. Charakteristika: - rinkinį sudaro: dramblys, 24 skirtingų spalvų ir trijų dydžių..
14,00€
Be PVM:11,57€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK6461
Dėlionės skirtos vaikų atminčiai, analizės ir loginio mąstymo įgūdžiams gerinti. Rinkinyje yra 24 mediniai elementai su spalvingais paveikslėliais, kuriuose rodomi gyvūnų gyvenimo tarpsniai, pradedant nuo jų gimimo. Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medienos ir nudažytas vaikams saugiais da..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK7281
Medinę dėlionę su geometriniais raštais sukūrė gerbiamas medinių žaislų gamintojas Viga Toys . Ši medinė dėlionė vaikams nuo 12 mėnesių moko juos apie skirtingas formas ir spalvas , taip pat dalių ir visumų sampratas . Žaislas teigiamai veikia vaiko intelektualinį vystymąsi . Charakteristika: - žais..
11,99€
Be PVM:9,91€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK9085
Medinė edukacinė dėlionė su mielais gyvūnėliais gali tapti vienu mėgstamiausių mažo vaiko žaidimų. Dėlionė – tai daiktas, kuriuo vaikas gali derinti mokymąsi ir linksmybes. Gražūs gyvūnai privers jūsų vaiką noriai pasiekti žaislą ir treniruotis skaičiuoti. Viskas buvo pagaminta iš aukščiausios kokyb..
15,99€
Be PVM:13,21€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK6527
Parduotuvės „Viga“ kasa – puikus medinis žaislas, leisiantis suvaidinti daugybę scenų, kurios gali vykti parduotuvėje. Vaikai gali atlikti kasininko ar kliento vaidmenį ir kartu praktikuoti socialinę sąveiką bei bendravimo įgūdžius . Grynieji pinigai ar kortelė? Apskaičiuokite mokėtiną sumą, priimki..
36,00€
Be PVM:29,75€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK9096
Medinis lavinamasis stalas vaikams suteiks daug linksmybių, o žaisdami vaikai lavins rankinius įgūdžius, spalvų ir formų suvokimą. Ten ant metalinių kilpų pastatytos medinės, spalvingos kaladėlės ir trys kaladėlės su gyvūnų – meškiuko, lapės ir ežio – atvaizdais. Mažylis gali judinti kaladėles kaip ..
89,00€
Be PVM:73,55€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK7340
Medinė Viga  žaidimų lenta yra puikus žaislas, kuris lavins jūsų vaiko miklumą. Žaidimas susideda iš kelių elementų: medinės lentos, viduryje besisukančio krumpliaračio ir 12 4 spalvų kaiščių. Vaiko užduotis – pagal pritvirtintose kortelėse pateiktus raštus sudėlioti kuoliukus į atitinkamas pad..
22,00€
Be PVM:18,18€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK7356
„Viga“ žaidimas „Atminties“ yra puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją . Rinkinyje net 16 porų spalvingų žetonų su gyvūnų motyvais . Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra saugios vaikams ir aplinkai. Paimkite žetoną, atsiminkite po ..
16,90€
Be PVM:13,97€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK12358
Klasikinė medinė dėlionė iš VIGA prekės ženklo miško motyvais. Rinkinį sudaro spalvinga lenta ir 5 elementai su gyvūnais. Žaidimas apima gyvūnų plyteles suderinti su atitinkamomis vietomis ant spalvingo pagrindo. Tokios pramogos padės formuoti rankų judesių tikslumą ir pagerinti akių ir rankų koordi..
12,00€
Be PVM:9,92€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK11912
Medinės Vigos dėlionės vaikams – puikus sprendimas namams ir darželiui. Jį sudaro plokštė ir 9 teminiai elementai, kuriuos reikia pritvirtinti prie jos. Ant medinio pagrindo yra nupieštas jau paruoštas paveikslas, kuris padeda vaikui lengviau suderinti dėlionę. Visas daiktas pagamintas iš medžio, nu..
8,00€
Be PVM:6,61€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK6478
Prekės ženklo Viga magnetinės kaladėlės „Raudonkepuraitė“ pritrauks jūsų vaiko dėmesį ir sužavės. Blokai labai lengvai susijungia vienas su kitu , juos panaudodami galite sukurti nuostabų Raudonkepuraitės paveikslą ir papasakoti jos istoriją tuo pačiu metu. Dėlionė sukurta taip, kad ją būtų galima s..
24,00€
Be PVM:19,83€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK12917
Šiame „Viga“ prekės ženklo rinkinyje iš „PolarB“ kolekcijos yra du pasteliniai mediniai žaislai: „Fox“ edukacinė piramidė ir „Fox pulling“ . Abu žaislai ne tik smagiai praleis Jūsų vaiko laiką, bet ir prisidės prie motorinių įgūdžių , loginio mąstymo ugdymo ir spalvų mokymosi. Charakteristika: - rin..
18,99€
Be PVM:15,69€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (viso puslapių - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.