Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Viga Toys

Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK9085
Medinė edukacinė dėlionė su mielais gyvūnėliais gali tapti vienu mėgstamiausių mažo vaiko žaidimų. Dėlionė – tai daiktas, kuriuo vaikas gali derinti mokymąsi ir linksmybes. Gražūs gyvūnai privers jūsų vaiką noriai pasiekti žaislą ir treniruotis skaičiuoti. Viskas buvo pagaminta iš aukščiausios kokyb..
15,99€
Be PVM:13,21€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK9096
Medinis lavinamasis stalas vaikams suteiks daug linksmybių, o žaisdami vaikai lavins rankinius įgūdžius, spalvų ir formų suvokimą. Ten ant metalinių kilpų pastatytos medinės, spalvingos kaladėlės ir trys kaladėlės su gyvūnų – meškiuko, lapės ir ežio – atvaizdais. Mažylis gali judinti kaladėles kaip ..
89,00€
Be PVM:73,55€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK7356
„Viga“ žaidimas „Atminties“ yra puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją . Rinkinyje net 16 porų spalvingų žetonų su gyvūnų motyvais . Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra saugios vaikams ir aplinkai. Paimkite žetoną, atsiminkite po ..
15,90€
Be PVM:13,14€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK12358
Klasikinė medinė dėlionė iš VIGA prekės ženklo miško motyvais. Rinkinį sudaro spalvinga lenta ir 5 elementai su gyvūnais. Žaidimas apima gyvūnų plyteles suderinti su atitinkamomis vietomis ant spalvingo pagrindo. Tokios pramogos padės formuoti rankų judesių tikslumą ir pagerinti akių ir rankų koordi..
10,60€
Be PVM:8,76€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK11912
Medinės Vigos dėlionės vaikams – puikus sprendimas namams ir darželiui. Jį sudaro plokštė ir 9 teminiai elementai, kuriuos reikia pritvirtinti prie jos. Ant medinio pagrindo yra nupieštas jau paruoštas paveikslas, kuris padeda vaikui lengviau suderinti dėlionę. Visas daiktas pagamintas iš medžio, nu..
8,49€
Be PVM:7,02€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK11071
Vigos bokšto dėlionė yra klasikinis žaislas vaikams, kuris suteiks jūsų vaikui džiaugsmingų, įdomių ir kūrybingų pramogų. Charakteristika: - rinkinį sudaro 11 įvairių formų elementų, kurie dera kaip dėlionė, - vaiko užduotis yra sutvarkyti piramidę taip, kad ji neapvirstų, - Žaislas neturi aštrių br..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK12653
Gerbiamo žaislų gamintojo „Viga Toys“ medinis abakasų rūšiuotojas „Learning Numbers“ veikia pagal Montessori mokymosi principus vaikams nuo 3 metų. Puikiai tinka darželiui ir namams. Tokio abako pagalba išmokti skaičiuoti bus dar lengviau ir maloniau. Medinį skaitiklį sudaro 55 diskai, 20 kaladėlių ..
15,99€
Be PVM:13,21€
Gamintojas: Viga Toys Prekės kodas: LK11928
„Viga“ prekių ženklų palyginimo žaidimas yra puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją . Rinkinyje net 10 kortelių su 20 skirtingų dizainų . Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų , kurios yra saugios vaikams ir aplinkai . Taisyklės : įdėkite korte..
16,90€
Be PVM:13,97€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.