Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Tooky Toy

Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK9301
Atminties žaidimas yra įdomi gerai žinomo „Tooky Toy“ žaislų gamintojo „Memory“ žaidimo versija. Tai puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją . Rinkinyje net 10 kortelių su įvairiais motyvais ir įvairaus sunkumo laipsniu. Gaminys pagamintas iš aukščiausios kok..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12777
Mokomoji dėžutė Tooky Toy skirta 19 mėnesių ir vyresniems kūdikiams. Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai , kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius : regėjimą, lytėjimą ir klausą . Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją..
53,00€
Be PVM:43,80€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12518
Mokomoji dėžutė Tooky Toy skirta 19 mėnesių ir vyresniems kūdikiams. Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai , kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius : regėjimą, lytėjimą ir klausą . Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją..
49,99€
Be PVM:41,31€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12519
Mokomoji dėžutė Tooky Toy skirta kūdikiams nuo 25 mėn . Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai , kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius : regėjimą, lytėjimą ir klausą . Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją . Taip pat y..
55,00€
Be PVM:45,45€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK10516
Tooky Toy Alphabet Puzzle – tai žaislas, kurį yra raidės ir magnetinės plytelės su gyvūnų iliustracijomis, kortelės ir lentos rašiklis, ant kurio jūsų vaikai gali lavinti savo rašymo ranka įgūdžius . Žaidimo dėka vaikai taip pat bus skatinami sugalvoti žodžius pagal paruoštas pavyzdines korteles. Pu..
16,90€
Be PVM:13,97€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK9295
TOOK TOY galvosūkis 4 viename – gražioje dėžutėje yra galvosūkiai su aštuoniais skirtingais fonais . Kortelės yra iškirptos įvairių formų, kurias mūsų mažylis turi suderinti, kad sukurtų gražų paveikslėlį, kuriame, be kita ko, būtų rodoma: ūkis, automobilis, pelėda ar vėžlys . Puiki idėja mokytis sp..
15,99€
Be PVM:13,21€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12320
Interaktyvi, dvipusė medinė lenta iš prekės ženklo TOOKY TOY yra novatoriškas ir lavinantis žaislas. Vienoje lentos pusėje yra spalvingas ūkio galvosūkis , kuriame vaikai turi rūšiuoti ir priskirti gyvūnus į atitinkamus gardus ir arklides. Kita pusė siūlo patrauklų abėcėlės žaidimas , kuriame vaikai..
23,00€
Be PVM:19,01€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK11492
Lapės formos medinė piramidė iš Tooky Toy yra puikus žaislas vyresniems nei 12 mėnesių vaikams . 6 skirtingų dydžių ir spalvų elementų dėka žaislas yra iššūkis vaikui. Tvirtai pagamintas ir spalvingas žaislas sužadins vaiko smalsumą ir puikiai praleis laiką. Dažytas netoksiškais dažais, saugiais vai..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK11843
Daugiasluoksnė dėlionė „Tooky Toy“ yra puikus žaislas, leidžiantis užimti mažas vaiko rankas ir laiką. Dėlionė turi 3 sluoksnius ir kiekvienas kitas yra mažesnis už kitą. Vaikai mokosi dėlionės gabaliukus sudėti į reikiamas vietas. Dėlionė yra saugi vaikams, nes kiekvienas medinis elementas yra puik..
11,00€
Be PVM:9,09€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK11840
Žaisdami mokykite savo vaiką žmogaus anatomijos . Prekės ženklo Tooky Toy gaminys yra puiki vaizdinė nuoroda į žmogaus kūno struktūrą . Visas komplektas yra magnetinis . Jūsų vaikas gali surinkti žmogų nuo nulio, išmokti žmogaus sandaros nomenklatūros ir vienu metu mokytis anglų kalbos. Rinkinyje yr..
24,00€
Be PVM:19,83€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK10755
Elegantiško meškiuko formos medinė dėlionė iš Tooky Toy yra ideali žaislas vyresniems nei 12 mėnesių vaikams . Dėl įvairių dydžių , formų ir spalvų elementų žaislas yra iššūkis vaikui surinkti. Dėliojant vėlesnes meškiuko dalis, vaikas turi derinti formas. Tvirtai pagamintas ir spalvingas žaislas su..
16,00€
Be PVM:13,22€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK9523
TOOKY TOY magnetinė dėlionė su dviem lentomis yra puiki dovanos idėja vaikui nuo 3 metų. Į komplektą įeina medinis padėklas, ant kurio galima uždėti dvipusę lentą. Vienoje pusėje yra kreidos lenta, o kitoje - magnetinė lenta. Šios dvi lentos funkcijos pradžiugins kiekvieną mažylį. Vaikas gali jį nau..
19,90€
Be PVM:16,45€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (viso puslapių - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.