Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Tooky Toy

Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK9301
Atminties žaidimas yra įdomi gerai žinomo „Tooky Toy“ žaislų gamintojo „Memory“ žaidimo versija. Tai puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją . Rinkinyje net 10 kortelių su įvairiais motyvais ir įvairaus sunkumo laipsniu. Gaminys pagamintas iš aukščiausios kok..
22,90€
Be PVM:18,93€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12777
Mokomoji dėžutė Tooky Toy skirta 19 mėnesių ir vyresniems kūdikiams. Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai , kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius : regėjimą, lytėjimą ir klausą . Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją..
53,00€
Be PVM:43,80€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12518
Mokomoji dėžutė Tooky Toy skirta 19 mėnesių ir vyresniems kūdikiams. Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai , kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius : regėjimą, lytėjimą ir klausą . Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją..
49,00€
Be PVM:40,50€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12519
Mokomoji dėžutė Tooky Toy skirta kūdikiams nuo 25 mėn . Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai , kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius : regėjimą, lytėjimą ir klausą . Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją . Taip pat y..
55,00€
Be PVM:45,45€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK10516
Tooky Toy Alphabet Puzzle – tai žaislas, kurį yra raidės ir magnetinės plytelės su gyvūnų iliustracijomis, kortelės ir lentos rašiklis, ant kurio jūsų vaikai gali lavinti savo rašymo ranka įgūdžius . Žaidimo dėka vaikai taip pat bus skatinami sugalvoti žodžius pagal paruoštas pavyzdines korteles. Pu..
17,00€
Be PVM:14,05€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK10769
TOOKY TOY prekės ženklo galvosūkiai užmiestyje praturtins jūsų vaiko linksmybes. Rinkinį sudaro 20 galvosūkių ir knygelė su raštų pavyzdžiais , kuriuos reikia sutvarkyti. Dėlionėse pavaizduota gatvė ir svarbiausi jos elementai, tokie kaip ženklai ir miesto eismas. Kelias po statybos labai didelis, i..
19,00€
Be PVM:15,70€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK9295
TOOK TOY galvosūkis 4 viename – gražioje dėžutėje yra galvosūkiai su aštuoniais skirtingais fonais . Kortelės yra iškirptos įvairių formų, kurias mūsų mažylis turi suderinti, kad sukurtų gražų paveikslėlį, kuriame, be kita ko, būtų rodoma: ūkis, automobilis, pelėda ar vėžlys . Puiki idėja mokytis sp..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK9267
Fantastiška dėlionė mažiausiems vaikams paskatins jų kūrybiškumą. Lentose su spalvingais paveikslėliais yra vietos spalvingiems segtukams, kurie papuoš meno kūrinius ir užbaigs paveikslą. Kurkite gražų sraigės kiautą arba spalvingus žuvies žvynus, mokydamiesi tikslumo ir kantrybės. Žaislai iš žinomo..
24,99€
Be PVM:20,65€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK12320
Interaktyvi, dvipusė medinė lenta iš prekės ženklo TOOKY TOY yra novatoriškas ir lavinantis žaislas. Vienoje lentos pusėje yra spalvingas ūkio galvosūkis , kuriame vaikai turi rūšiuoti ir priskirti gyvūnus į atitinkamus gardus ir arklides. Kita pusė siūlo patrauklų abėcėlės žaidimas , kuriame vaikai..
25,99€
Be PVM:21,48€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK10772
Prekės ženklo TOOKY TOY dėlionė Nojaus arka . Žaislą sudaro 10 kaladėlių su gyvūnų atvaizdais ir 15 dvipusių lentų su 30 raštų su skirtingais lygiais . Kaip ir Nojus, vaikas turi atitikti gyvūnus arkoje, kad užpildytų visą lentą . Žaislas lavina rankinius įgūdžius , loginį mąstymą ir pagerins jūsų v..
21,00€
Be PVM:17,36€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK11492
Lapės formos medinė piramidė iš Tooky Toy yra puikus žaislas vyresniems nei 12 mėnesių vaikams . 6 skirtingų dydžių ir spalvų elementų dėka žaislas yra iššūkis vaikui. Tvirtai pagamintas ir spalvingas žaislas sužadins vaiko smalsumą ir puikiai praleis laiką. Dažytas netoksiškais dažais, saugiais vai..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: Tooky Toy Prekės kodas: LK11843
Daugiasluoksnė dėlionė „Tooky Toy“ yra puikus žaislas, leidžiantis užimti mažas vaiko rankas ir laiką. Dėlionė turi 3 sluoksnius ir kiekvienas kitas yra mažesnis už kitą. Vaikai mokosi dėlionės gabaliukus sudėti į reikiamas vietas. Dėlionė yra saugi vaikams, nes kiekvienas medinis elementas yra puik..
13,99€
Be PVM:11,56€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (viso puslapių - 3)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.