Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Pick & Pack sportinis krepšys Paukščiai

Pick & Pack sportinis krepšys Paukščiai
Pick & Pack sportinis krepšys Paukščiai

Pick & Pack sportinis krepšys Paukščiai. Šie spalvingi paukšteliai pradžiugins tave net kai už lango lis lietus! Sportinis krepšys yra itin lengvas ir patogus mažiesiems nešantis sportinę aprangą į mokyklą.

Sportinis krepšys pagamintas iš perdirbtų plastikinių vandens butelių.

Savybės:
- originalus rankomis pieštas ir skaitmenizuotas dizainas;
- krepšys užsegamas sutraukiant raištelius;
- vienas skyrius;
- nuotraukoje modelis yra 8 metų (128 cm);
- dydis: 38 cm x 45 cm;
- svoris: 156 gramai.

Pick & Pack - tai šeimos istorija, kuri virto nuostabiomis ir unikaliomis kuprinėmis vaikams. Thomas ir Irmgard dirbo garsiausiems kuprinių gamintojams 25 metus. Susitiko šiame versle ir išgryninę savo idėją 2019 m. sukūrė savo kuprinių ženklą Pick & Pack. Tai naujas ženklas, tačiau kuprinių pasaulyje yra jau gerai žinomas ir konkuruoja su gerai žinomais ženklais.
Šios kuprinės vaikams yra spalvingos, linksmos, šiuolaikiškos, unikalaus rankomis piešto ir suskaitmeninto rašto. Kuprinių dizainas sukurtas taip, kad kuprinės būtų gražios, stilingos, tačiau ir be galo patogios, funkcionalios. Vaikiškos kuprinės turi kišenes gertuvėms, segtukus raktams, kišenes smulkiems daiktams ir t.t. Naudojamos medžiagos yra aukščiausios kokybės. Ar gali būti geriau? Žinoma! Šios kuprinės vaikams gaminamos galvojant apie aplinką - gaminama iš perdirbtų plastikinių butelių.
Beje, kuprinės patiks tikrai ne tik vaikams ar paaugliams. Asortimente rasite 4 skirtingų dydžių kuprines: kuprines vaikams nuo 2 metukų, kuprines pirmokams, pradinukams bei kuprines paaugliams ar net studentams ir suaugusiems. Taip pat ir sportinius maišelius bei penalus.
GAMINTOJAS: Pick & Pack, Nyderlandai.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai
19,99€
Be PVM: 16,52€
Kaina lojalumo taškais: 1900
  • Prieinamumas: Turime sandėlyje
  • Prekės kodas: LPT8694
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.