Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Dr.Browns

Gamintojas: Dr.Browns Prekės kodas: IKSDR-11961
Šis puodelis unikalus tuo, kad iš jo galima gerti per bet kurią jo vietą;Silikoninis dangtelis saugo nuo skysčių varvėjimo ar išsiliejimo;Pro skaidrias puodelio sieneles matosi gėrimo likutis;Dangtelis saugo nuo nešvarumų;Lengva surinkti / išardyti, valyti puodelį;Tinkamas amžius: nuo 6 mėnesių;Nėra..
11,00€
Be PVM:9,09€
Gamintojas: Dr.Browns Prekės kodas: 9019
360° puodelis leidžia jūsų vaikui gerti iš visų kraštų, neišsiliejant, permatomos pusės leidžia matyti, kada atėjo laikas papildyti.Silikoninis dangtelis apsaugo nuo lašėjimo ar išsipylimo. Per skaidrias gertuvės sieneles matosi, kiek gėrimo yra viduje. Komplekte esantis dangtelis apsaugo nuo nešvar..
9,45€
Be PVM:7,81€
Gamintojas: Dr.Browns Prekės kodas: 7081
Tamsoje šviečiantys, drugelio formos silikoniniai čiulptukai. Minkšti, nesusitraukiantys, su patentuotu oro kanalu!Čiulptuko galvutė tamsoje šviečia, todėl čiulptuką patogu naktį surasti lovytėje.Jis visiškai saugus ir nesukelia vaiko sveikatai jokio pavojaus.Minkštas, nesusitraukiantis, su patentuo..
11,00€
Be PVM:9,09€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.