Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

CHICCO

Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0611
Amžius: 0m+  Minkštas, subtilus ir malonus liesti pliušinis žaislas su pilvelyje paslėptu mechanizmu, kurio dėka laikas, kurį vaikas praleidžia su talismanu, praeina akomponuojant maloniai muzikai ir šviesos efektams. Šviesos efektai skleidžiami per meškiuko pilvą: intensyvus, žvaigždėtas švytė..
40,00€
Be PVM:33,06€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0911
„Chicco Next2Dreams Cot Mobile“ švelniai nuramins ir atpalaiduos jūsų kūdikį prieš miegą dėka visiškai nuimamo muzikinio modulio.Šį „Chicco Mobile“ galima pritvirtinti prie jūsų mažylio lovytės grotelių - ranką galima tiesiog užfiksuoti vietoje, o iškilę žaislai lėtai suksis, o grojant muzikai šveln..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-1282
Vežimėlio pakabukas meškėnas yra minkštas pliušinis žaislas, puikiai tinkantis pasivaikščioti ar keliauti. Meškėnas turi ilgą, garbanotą uodegą, kuri leidžia jį lengvai pritvirtinti prie vežimėlio,  ar automobilinės kėdutės lydėti vaiką kelionėse ir pasivaikščiojimuose.Žaislo viduje paslėptas b..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-091
Muzikinė karuselė - projektorius saugos Jūsų mažųjų sapnelius, ramins juos švelniomis melodijomis bei sudomins kabančiais žaisliukais. Projektorius taip pat šviečia švelnia, atpalaiduojančia šviesa. Vaikui paaugus šią karuselę galima naudoti kaip naktinę lempelę. Tai itin praktiškas pasirinkimas, au..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0615
Mėlynas žvaigždžių projektorius - migdukas ChiccoRaminantis žvaigždėtas dangus ir švelni muzika padės Jūsų vaikams greičiau nukeliauti į miego šalį!Muzikinis projektorius sukurs magišką atmosferą patalpoje. Švieselės ir rami melodija nuramins kūdikį ir padės jam užmigti;Projektorius automatiškai įsi..
35,00€
Be PVM:28,93€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-06114
Minkštas meškiukas iš First Dreams linijos rožinės spalvos - pritvirtintas prie vaikiškos lovytės - su melodijomis ir lempa prie lovos palydį kūdikį užmigimo metu. 10 minučių klasikinės muzikos (Chopin, Brahms) ir gamtos garsų (jūros bangos, paukščių giesmės, pavasario lietus). 2 spalvų variantų nak..
30,00€
Be PVM:24,79€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-09
Karuselė su kabančiais žaislais lydės vaiką ramiai miegant. 20 minučių klasikinės muzikos (Chopinas, Schumannas, Offenbachas) ir raminantis baltas triukšmas - sukurtas taip, kad imituotų širdies plakimo garsą, kuris yra pirmasis garsas, kurį kūdikis girdi savo motinos pilve.Švelni naktinė šviesa.4 k..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-05
„First Dreams“ serijos šviestuvas prie lovos meškiukas yra švytintis vaiko draugas, kuris švelniai apšviečia kambarį, sukuria atpalaiduojančią atmosferą, padedančią vaikui užmigti. Žaislas siūlo 10 minučių melodijų – klasikinės muzikos (Griego ir Offenbacho) ir „New Age“. 3 naudojimo būdai: naktinė ..
22,99€
Be PVM:19,00€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-061133
Mielo meškos formos - PROJEKTORIUS  POLAR BEAR sujungia projektoriaus, kurį galima lengvai montuoti ant vaikiškos lovelės, ir projektoriaus, kurį galima pastatyti, pavyzdžiui, ant naktinio staliuko, funkciją.Žaislas turi 30 minučių ciklą, kuriame grojama įspūdinga šiaurės pašvaistės projekcija,..
32,00€
Be PVM:26,45€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-061132
Specifikacijos:Mielo meškiuko formos projektorius POLAR BEAR;Švieselės ir rami melodija nuramins kūdikį ir padės jam užmigti;Jį galima montuoti ant lovytės, arba tiesiog pastatyti, pavyzdžiui, ant naktinio staliuko;Veikimo ciklo laikas - 30 minučių;Įspūdinga šiaurės pašvaistės projekcija, magiški sp..
32,00€
Be PVM:26,45€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0613
Rožinis žvaigždžių projektorius - migdukas ChiccoRaminantis žvaigždėtas dangus ir švelni muzika padės Jūsų vaikams greičiau nukeliauti į miego šalį!Muzikinis projektorius sukurs magišką atmosferą patalpoje. Švieselės ir rami melodija nuramins kūdikį ir padės jam užmigti;Projektorius automatiškai įsi..
24,80€
Be PVM:20,50€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: 075218
Dviejų skirtingų spalvų dantų šepetėliai. Minkšti vaikiško dantų šepetėlio šereliai švelniai pašalina apnašas, o kitoje galvos pusėje esanti šepetėlio galvutė efektyviai valo liežuvį.Užsakymo metu įrašykite norimą spalvą. Šie šepetėliai yra prilimpantys...
3,79€
Be PVM:3,13€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (viso puslapių - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.