Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

CHICCO

Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHIC-0187
Chicco buteliukas greitu srautu skirtas vaikams nuo 4 mėnesių;Naujoviškos „Intui-Flow ™“ sistemos dėka apsaugo nuo dieglių maitinant;Buteliukų žindukai yra itin minkšto silikono;Ypatingai jautrus vožtuvėlis, saugantis nuo dieglių;Unikali žinduko forma, primenanti mamos krūtinę;Minkštas silikoninis ž..
13,99€
Be PVM:11,56€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHIC-22
Puikus sprendimas vaikams, norintiems gerti iš stiklinės;Ergonomiškos rankenos yra puikus sprendimas pradedant mokytis ir laikui bėgant jas galima pašalinti.Talpa 200 ml...
12,99€
Be PVM:10,74€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHIC-2201
Puikus sprendimas vaikams, norintiems pabandyti gerti kaip taurę, bet saugiai! Speciali silikoninė membrana apsaugo puodelio kraštą nuo jame esančio skysčio išsiliejimo. Vaikas, gurkšnodamas gėrimą, membranoje sukuria nedidelę skylutę, pro kurią gėrimas išbėga. Vaikas gali gerti iš bet kurios puodel..
13,99€
Be PVM:11,56€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHIC-220
Puikus sprendimas vaikams, kurie nori išbandyti gerti kaip taurę, bet saugiai!Speciali silikoninė membrana apsaugo puodelio kraštą nuo skysčio išsiliejimo viduje. Vaikas, gurkšnodamas gėrimą, membranoje sukuria nedidelę skylutę, pro kurią gėrimas išbėga. Vaikas gali gerti iš bet kurios puodelio apim..
13,99€
Be PVM:11,56€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-06
Meškiukas „Baby Bear First Dreams“ bus geriausias jūsų kūdikio draugas dienos metu ir miego metu.Meškiukas yra žaislas, kuriame dera švelni, švelni naktinė lemputė su projekcija ir atpalaiduojančiomis melodijomis.Šviesa gali būti naudojama kaip naktinio dangaus projekcija, bet ir kaip naktinė šviesa..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0611
Amžius: 0m+  Minkštas, subtilus ir malonus liesti pliušinis žaislas su pilvelyje paslėptu mechanizmu, kurio dėka laikas, kurį vaikas praleidžia su talismanu, praeina akomponuojant maloniai muzikai ir šviesos efektams. Šviesos efektai skleidžiami per meškiuko pilvą: intensyvus, žvaigždėtas švytė..
40,00€
Be PVM:33,06€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0911
„Chicco Next2Dreams Cot Mobile“ švelniai nuramins ir atpalaiduos jūsų kūdikį prieš miegą dėka visiškai nuimamo muzikinio modulio.Šį „Chicco Mobile“ galima pritvirtinti prie jūsų mažylio lovytės grotelių - ranką galima tiesiog užfiksuoti vietoje, o iškilę žaislai lėtai suksis, o grojant muzikai šveln..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHIC-0180
Maitinimo poreikiai, taip pat čiulpimo ritmas ir intensyvumas yra skirtingi kiekvienam kūdikiui;Štai kodėl „Chicco“ sukūrė PERFECT 5: biofunkcinį ir nuo dieglių sukurtą buteliuką, skirtą prisitaikyti prie kiekvieno kūdikio čiulpimo biologinio ritmo;Su higienišku ir ypač minkštu silikoniniu žind..
13,99€
Be PVM:11,56€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-1282
Vežimėlio pakabukas meškėnas yra minkštas pliušinis žaislas, puikiai tinkantis pasivaikščioti ar keliauti. Meškėnas turi ilgą, garbanotą uodegą, kuri leidžia jį lengvai pritvirtinti prie vežimėlio,  ar automobilinės kėdutės lydėti vaiką kelionėse ir pasivaikščiojimuose.Žaislo viduje paslėptas b..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHIC-06
Chicco buteliuko ir priedų džiovintuvas Chicco Džiovintuvas buteliams ir priedams yra naujas, praktiškas gaminys, bet ir gražus bei estetiškas virtuvės įtaisas. Tai idealus sprendimas džiovinti butelius ir priedus po plovimo. Kompaktiškas ir funkcionalus, jį galima greitai sulankstyti, kai jis nenau..
14,99€
Be PVM:12,39€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-091
Muzikinė karuselė - projektorius saugos Jūsų mažųjų sapnelius, ramins juos švelniomis melodijomis bei sudomins kabančiais žaisliukais. Projektorius taip pat šviečia švelnia, atpalaiduojančia šviesa. Vaikui paaugus šią karuselę galima naudoti kaip naktinę lempelę. Tai itin praktiškas pasirinkimas, au..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0615
Mėlynas žvaigždžių projektorius - migdukas ChiccoRaminantis žvaigždėtas dangus ir švelni muzika padės Jūsų vaikams greičiau nukeliauti į miego šalį!Muzikinis projektorius sukurs magišką atmosferą patalpoje. Švieselės ir rami melodija nuramins kūdikį ir padės jam užmigti;Projektorius automatiškai įsi..
35,00€
Be PVM:28,93€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (viso puslapių - 3)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.