Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

CHICCO

Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-06
Meškiukas „Baby Bear First Dreams“ bus geriausias jūsų kūdikio draugas dienos metu ir miego metu.Meškiukas yra žaislas, kuriame dera švelni, švelni naktinė lemputė su projekcija ir atpalaiduojančiomis melodijomis.Šviesa gali būti naudojama kaip naktinio dangaus projekcija, bet ir kaip naktinė šviesa..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0611
Amžius: 0m+  Minkštas, subtilus ir malonus liesti pliušinis žaislas su pilvelyje paslėptu mechanizmu, kurio dėka laikas, kurį vaikas praleidžia su talismanu, praeina akomponuojant maloniai muzikai ir šviesos efektams. Šviesos efektai skleidžiami per meškiuko pilvą: intensyvus, žvaigždėtas švytė..
40,00€
Be PVM:33,06€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0911
„Chicco Next2Dreams Cot Mobile“ švelniai nuramins ir atpalaiduos jūsų kūdikį prieš miegą dėka visiškai nuimamo muzikinio modulio.Šį „Chicco Mobile“ galima pritvirtinti prie jūsų mažylio lovytės grotelių - ranką galima tiesiog užfiksuoti vietoje, o iškilę žaislai lėtai suksis, o grojant muzikai šveln..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-1282
Vežimėlio pakabukas meškėnas yra minkštas pliušinis žaislas, puikiai tinkantis pasivaikščioti ar keliauti. Meškėnas turi ilgą, garbanotą uodegą, kuri leidžia jį lengvai pritvirtinti prie vežimėlio,  ar automobilinės kėdutės lydėti vaiką kelionėse ir pasivaikščiojimuose.Žaislo viduje paslėptas b..
15,00€
Be PVM:12,40€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-15
„Fiat 500 Sport RC White“ 72750 nuotolinio valdymo automobilis yra naujausias nuotolinio valdymo automobilis „Chicco“ automobilių kolekcijoje;Sportinė „Fiat 500“ linija;Vairas taip pat yra intuityvus automobilio nuotolinio valdymo pultas; Automobilis skleidžia tikroviškus garsus: variklio ir si..
49,99€
Be PVM:41,31€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-1638
 Golf Safari yra rinkinys, kuriame galima žaisti net 3 skirtingas konfigūracijas. Puikiai tinka žaisti vienam ar su draugu, tiek viduje, tiek lauke.Žaislas gali būti naudojamas 3 konfigūracijomis:• atvira trasa (iki 2 m ilgio) – tvarkoma vaiko nuožiūra• uždaras takelis (70 x 52 cm) - sujungiant..
30,00€
Be PVM:24,79€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-091
Muzikinė karuselė - projektorius saugos Jūsų mažųjų sapnelius, ramins juos švelniomis melodijomis bei sudomins kabančiais žaisliukais. Projektorius taip pat šviečia švelnia, atpalaiduojančia šviesa. Vaikui paaugus šią karuselę galima naudoti kaip naktinę lempelę. Tai itin praktiškas pasirinkimas, au..
40,50€
Be PVM:33,47€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0935
Evoliucinis kūdikių žaislas FD Rainbow Cot Mobile Chicco yra „trys viename“ gaminys, suteikiantis daug naudos mažyliui ir tėvams;Karuselė groja klasikines melodijas, New Age ir gamtos garsus, o inovatyvi vaivorykštės projekcija lydi vaiką miegant;Du projekcijos režimai yra vaivorykštė su klasikinėmi..
61,00€
Be PVM:50,41€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-0615
Mėlynas žvaigždžių projektorius - migdukas ChiccoRaminantis žvaigždėtas dangus ir švelni muzika padės Jūsų vaikams greičiau nukeliauti į miego šalį!Muzikinis projektorius sukurs magišką atmosferą patalpoje. Švieselės ir rami melodija nuramins kūdikį ir padės jam užmigti;Projektorius automatiškai įsi..
35,00€
Be PVM:28,93€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-061
Amžius 0+Minkštas, subtilus ir malonus liesti pliušinis žaislas su pilvelyje paslėptu mechanizmu, kurio dėka laikas, kurį vaikas praleidžia su talismanu, praeina akomponuojant maloniai muzikai ir šviesos efektams;Šviesos efektai skleidžiami per meškiuko pilvą: intensyvus, žvaigždėtas švytėjimas, sub..
40,00€
Be PVM:33,06€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-06114
Minkštas meškiukas iš First Dreams linijos rožinės spalvos - pritvirtintas prie vaikiškos lovytės - su melodijomis ir lempa prie lovos palydį kūdikį užmigimo metu. 10 minučių klasikinės muzikos (Chopin, Brahms) ir gamtos garsų (jūros bangos, paukščių giesmės, pavasario lietus). 2 spalvų variantų nak..
30,00€
Be PVM:24,79€
Gamintojas: CHICCO Prekės kodas: IKSCHICZ-09
Karuselė su kabančiais žaislais lydės vaiką ramiai miegant. 20 minučių klasikinės muzikos (Chopinas, Schumannas, Offenbachas) ir raminantis baltas triukšmas - sukurtas taip, kad imituotų širdies plakimo garsą, kuris yra pirmasis garsas, kurį kūdikis girdi savo motinos pilve.Švelni naktinė šviesa.4 k..
40,50€
Be PVM:33,47€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 26 (viso puslapių - 3)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.