Kategorijos
Prekių krepšelis
Perkant už 45.00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas! 

Banana Panda

Gamintojas: Banana Panda Prekės kodas: 9002
Šios mokomosios užrašomos, nuvalomos kortelės turi 56 vnt. puslapių, kuriose pateikiama daug kūrybingų ir skatinančių užduočių. Smalsūs ikimokyklinukai mielai galės laisvai rašyti ir žaisti, tobulinti savo žinias, bet svarbiausia, jiems bus smagu!Įvairios veiklos kviečia vaikus užsiimti grafomotorin..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Banana Panda Prekės kodas: 9005
Nuotaikingų, linksmų detalių ir mielų personažų kupinos iliustracijos skatina vaikus pasiimti piešimo priemones į rankas. Leiskite vaikui užsiimti kūrybišku žaidimu, derinkite spalvas, kaip jam patinka ir pieškite pasitelkę savo vaizduotę. Tai yra kūrybingumas. Jeigu reikia, padėkite vaikui atlikti ..
4,00€
Be PVM:3,31€
Gamintojas: Banana Panda Prekės kodas: 9007
Prekės savybės:•Linijų sekimas ir kitų grafomotorinių pratimų atlikimas yra puikus įvadas į rašymą;•Moko vaikus susikaupimo ir atkaklumo;•Puikiai tinka lavinti rankų miklumą;•Detalių objektų spalvinimas ir piešimas padeda ugdyti kūrybiškumą;•Iliustracijos ir gaminio formatas pritaikyti besimokantiem..
4,00€
Be PVM:3,31€
Gamintojas: Banana Panda Prekės kodas: 9003
Šios dvipusės kontrastinės kortelės skatina vaikus mėgdžioti girdimus garsus ir moko pirmųjų žodžių. Kiekviename puslapyje yra paprasta, ryški iliustracija ir žodis, apibūdinantis mėgdžiojimo garsą, kuris yra tinkamas stimulas patraukti vaiko dėmesį šiame vystymosi etape. Tvirtos detalės surišamos ž..
15,00€
Be PVM:12,40€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.